تبلیغات

تغيير ۶ مربي در ۶ ماه!

تغيير ۶ مربي در ۶ ماه!

ايسنا/ يکي از تيم هاي بحران زده ليگ برتر فوتسال براي ششمين بار دست به تغيير کادرفني خود زد.
تيم فوتسال طرح و توسعه قزوين که با خريد امتياز تيم ميثاق تهران در ليگ برتر امسال شرکت کرده، از همان روزهاي نخست درگير مشکلات مالي بوده و تا هفته شانزدهم نيز با هشت امتياز در رده سيزدهم جدول چهارده تيمي قرار دارد.
اما نکته عجيب اين تيم که براي نخستين بار در تاريخ ليگ برتر اتفاق افتاده، تغيير ۶ مربي در ۶ ماه است. اين تيم ابتدا با محمد باغبان‌صالحي به عنوان مربي موقت استارت زد و سپس سيد مهدي ابطحي در تمرين‌هاي آن شرکت کرد. اما اين مربي کهنه کار بعد از چند هفته و برآورده نشدن خواسته هايش از هدايت طرح و توسعه کنار کشيد تا عمار مسافر کاپيتان تيم به صورت موقت هدايتش را در دست بگيرد.
در ادامه، مذاکرات با محسن خبيري شروع شد و اين مربي نيز با امضاي قرارداد روي نيمکت تيم بحران زده نشست. اما او هم بعد از يک بازي با دليلي مشابه دليل ابطحي، استعفا کرد. سپس فرهاد کشاورز سکان هدايت طرح و توسعه را به دست گرفت اما به دليل کسب نتايج ضعيف برکنار شد. در پايان نيم فصل بازهم نوبت باغبان صالحي شد و او دوباره هدايت طرح و توسعه را به عهده گرفت اما با وجود کسب نتايج مناسب، ديروز(يکشنبه) برکنار شد تا نوبت به محمود عبدالهي برسد. حال بايد ديد باشگاه طرح و توسعه که قزوين را بعد از سال ها صاحب تيم در ليگ برتر فوتسال کرده، تا پايان فصل به همين روند ادامه خواهد داد يا نه.
تغيير و تحولات در اين تيم تنها به کادرفني ختم نمي شود و تاکنون هشت بازيکن از طرح و توسعه جدا شده‌اند. مصطفي طيبي، مسعود محمدي، احسان زحمتکش، مصطفي ظريفيان، مسعود سعادتي، مهرداد اعظمي و عمار مسافر بازيکناني هستند که در از ابتداي مسابقات تا نيم فصل از اين تيم جدا شده‌اند تا طرح و توسعه در تغيير ترکيب تيم هم رکورددار باشد.منبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.