تبلیغات

پیرترین عضو داعش+ تصاویر

ساعت24-گروه تروریستی داعش در آستانه از دست دادن فلوجه تصاویر جدیدی از پیرترین عضو خود، که یک پیرمرد 81 ساله چینی است، منتشر کرده است.

به گزارش دیلی میل،  این پیرمرد که محمد امین نام دارد، ظاهرا زمانی یکی از اعضای جامعه اقلیت مسلمانان اویغور در شهر سین کیانگ (ناحیه ای استقلال طلب در شمال غربی چین) بوده است.

داعش ادعا می‌کند او پس از دیدن ویدئوی کشته شدن پسرش به عنوان یکی از اعضای داعش در سوریه، به همراه خانواده خود سرزمین مادریش را ترک کرده است.

این تصاویر در حالی منتشر شده که پیشروی نیروهای عراقی برای بازپس گیری فلوجه سرعت گرفته است و عناصر ناامید گروه تروریستی داعش در ضد حملات خود ناموفق بوده اند.

انتشار این تصاویر، اقدامی در جهت بالا بردن روحیه در میان صفوف تروریست های داعش است. این پیرمرد، سال گذشته در ویدئویی تبلیغاتی که از سوی داعش منتشر شده بود، مدعی شد: «من 60 سال مورد ظلم و ستم چینی ها بودم. برای رهایی از بیداد آنها، به همراه همسر، دختر و 4 پسرم به اینجا هجرت کردم و با وجود سن بالا، در اردوگاه های نظامی آموزش دیدم.»

این پیرمرد چینی مدعی شده است مسلمانان در کشورهایشان با ظلم و ستم زیادی مواجه هستند.

مقامات چینی در سال 2015 اعلام کردند مسلمانان سین کیانگ برای پیوستن به داعش به سوریه و عراق سفر میکنند. چین که پیشتر نیز از ظهور گروه تروریستی داعش ابراز نگرانی کرده بود، از بروز خشونت و آشوب در سین کیانگ به شدت بیمناک است.
 

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار