تبلیغات

داستان واقعی از خیانت دختر بسیار زیبای ایرانی به همسرش -آکا

,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]

داستان واقعی از خیانت دختر بسیار زیبای ایرانی به همسرش -آکاسرگرمی , عکس , گینس , جالب , تصاویر عجیب و غریب , عکس ترسناک

آکاایران: داستان واقعی از خیانت دختر بسیار زیبای ایرانی به همسرش

داستان واقعی از خیانت دختر بسیار زیبای ایرانی به همسرش

سیلی زد و رفت...

به گزارش آکاایران: موقعی که تازه جوان شدم و خیال ازدواج به سرم زد مادرم هر چه توانست کرد.گفت با دختر با ایمان و با حجابی ازدواج کن که تا اخر عمر یار و یاورت باشه.با همین معیارها هر دختری را که از همسایه و فامیل می شناخت به من پیشنهاد داد  اما من فقط به فکر زیبایی یارم بودم.

مدتی گذشت و کسی که به دنبالش می گشتم را پیدا کردم.یک روز توی خیابان او را دیدم و در یک نگاه عاشقش شدم.تعقیبش کردم و خانه اش را پیدا کردم.ما زیر یک سقف رفتیم البته باید بگویم که فهیمه همسرم چندان در قید وبند حجاب داشتن نبود.

عاشق فهیمه بودم و هرکاری برایش می کردم.وقتی گفت باید خانه مان در محله های بالاشهر باشد قبول کردم.گفت می خواهم درس بخوانم منم قبول کردم و تلاش کردم  تا به راحتی به تحصیل بپردازد.حتی موتورم را دادم و برای همسرم ماشین خریدم.روزها همین طور سپری شدند و فهیمه هر روز بیش تر تغییر می کرد.

 او دیگر بهانه گیر شده بود و به هر دلیلی با من قهر می کرد.مشغولیتش با موبایلش بود و من هم انتظار می کشیدم دوباره همان فهیمه ی خودم شود اما یک شب روبرویم نشست و از طلاق توافقی گفت که بعدا مشخص شد به خاطر عشق اش به هم کلاسی اش این درخواست را کرده است. می گفت به درد هم نمی خوریم . من را بی سواد و با اندامی لاغر می دانست. اما ما به درد هم نمی خوریم فهیمه ؟ من هم طبیعتا مخالفت کردم.حتی غرور مردانه ام را له کردم و به فهیمه التماس کردم.به خاطر بچه مان و خودم به او التماس کردم که حرف از جدایی مان نزد اما او ناراحت شد و بعد از اینکه به من سیلی زد، رفت و...

حالا معلوم  شد که مادر می خواست چه بگوید.یار باید یاور باشد و یار واقعی باشد.او مدتی یار من بود و حالا می خواهد یار دیگری شود.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار