تبلیغات

پیشکسوت سینما و تلویزیون به کما رفت

فرضیه عمل جراحی بر روی مغز این بیمار ابتدا مطرح شده بود که با مشورت تیم پزشکی تصمیم بر این شد که کار درمانی از طریق سی تی اسکن پیگیری شود و نیازی به عمل جراحی در شرایط فعلی وجود ندارد

پیشکسوت سینما

پزشک معالج جمال اجلالی هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون اعلام کرد که این هنرمند همچنان در بیمارستان بوعلی سینای ساری در کماست.

 پیشکسوت سینما و تلویزیون به کما رفت

اجلالی از شب گذشته بر اثر خون ریزی مغزی در بیمارستان بوعلی سینای ساری بستری شد.
 
دکتر عابدینی در گفت و گو با ایرنا گفت: این هنرمند پیشکسوت تلویزیون و سینما به دلیل فشار خون کنترل نشده، دچار سکته مغزی و خون ریزی در مخچه شد و برای درمان به بیمارستان بوعلی سینا انتقال یافت و هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه این بیمارستان تحت درمان قرار دارد .

وی افزود: فرضیه عمل جراحی بر روی مغز این بیمار ابتدا مطرح شده بود که با مشورت تیم پزشکی تصمیم بر این شد که کار درمانی از طریق سی تی اسکن پیگیری شود و نیازی به عمل جراحی در شرایط فعلی وجود ندارد.

این پزشک متخصص مغز و اعصاب گفت: بیمار در حال بین هوشیاری و کما قرار دارد و احتمال به هوش آمدن بیمار نیز در چند ساعت آینده وجود دارد.

جمال اجلالی از بازیگران سینما و تلویزیون است که در فیلم های قلب من، با من بمان، مدرسه پیرمردها و توطئه فامیلی ایفای نقش کرد.

وی برای فیلمبرداری از اثر جدیدی که در مازندران در حال فیلمبرداری است به این استان سفر کرد که شب گذشته دچار سکته مغزی و پارگی مویرگ و خونریزی داخل مخچه شد.

جمال اجلالی متولد 1326 است و سن 68 سالگی را سپری می کند .

عصر ایران

مطالب مرتبط:

تصاویر/ تشییع پیکر هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون

تصاویـر کمیـاب و منتـخب از هنـرمندان پیـشکسوت ایـران

اسامی 124 هنرمند پیشکسوت اعلام شد!

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درگذشت+عکس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار