تبلیغات

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)

در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

برترین ها - نگین فانی نام: اینستاگرام این روزها تبدیل به دفتر خاطرات تصویری خیلی ها شده است . بسیاری از چهره های شناخته شده نیز هم از این طریق با طرفداران خود در ارتباط هستند و هم سعی دارند با این روش هواداران بیشتری برای خود پیدا کنند. حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند و شهرت بیشتری برای آنها به ارمغان می آورند. در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

1. از شواهد و ظواهر اینطور بر می آید که «سلنا گومز» و «تیلور سوییفت» مشغول بازی در یکی از فیلم های هندی باشند!در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


2. «لیدی گاگا» همچنان در غم از دست رفتن «دیوید بویی» به سر می برد و به همین دلیل هم صورت خود را به دفتر نقاشی تبدیل کرده است.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


3. «تیلور سوییفت» می تواند در آینده مادر خیلی مهربانی باشد، ولی فعلا باید یک نفر به او یاد بدهد که تا این طفل معصوم را مریض نکرده دستش را از دهانش دربیاورد.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


4. تفاوتی که در حالت چشم های «آریانا گرانده» به هیچ عنوان مادرزادی نیست و تنها از خستگی پلکش در اثر سنگینی بیش از حد مژه مصنوعی ریشه می گیرد. در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


5. «آوریل لاوین» و خواهرش در این عکس مثل دوقلوها شده اند. در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


6. جسارت «بلیک لایولی» واقعا قابل تحسین است. درصد خیلی کمی از خانم ها حاضر می شوند چنین عکسی از خودشان را با دیگران به اشتراک بگذارند. در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


7. «کالوین هریس» در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


8. راه دادن آدم غیر قابل پیش بینی و عجیبی مثل «کارا دلوینیه» به کاخ سفید برای آمریکا ریسک بسیار بزرگی بوده است.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


9. «کلویی مورتز» به این نتیجه رسیده که انقدر خوب است که یک دانه اش برای این دنیا کافی نیست و خودش را کپی پیست کرده است.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


10. به نظر شما «الی گلدینگ» اگر در ایران زندگی می کرد تا به حال چند عمل زیبایی روی چهره اش انجام داده بود؟در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


11. «اما واتسون» با این کفش ها چطور روی این برف ها راه می رود؟ اگر هم سر نخورد حتما پاشنه هایش در برف گیر خواهند کرد. در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


12. «کیت هادسون» معمولا عینک نمی زند، به احتمال زیاد برای صرف غذا با چاپ استیک به میزانی از دقت نیاز داشته که بدون عینک برایش امکانپذیر نیست.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


13. این عکس بسیار زیبای «کندال جنر» علاوه بر صفحه شخصی خودش این روزها تقریبا در تمام پیج هایی که با ستاره ها، مد و یا زیبایی ارتباط دارد به اشتراک گذاشته شده است.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


14. با دیدن این عکس می شود به این نتیجه رسید که زیبایی طبیعی را می توان در دو کلمه خلاصه کرد: «نیکی میناژ»!در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


15. «سارا هایلند» و «نینا دوبرو» در حال احساس خوشتیپی بسیار شدید (طبق گفته خود سارا)در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


16. واقعا چرا؟! چرا «آدام لوین» هم موهایش را بلوند کرده است؟ شما می پسندید؟ ما که اصلا خوشمان نیامد.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


17. «اما رابرتز» به سراغ آرشیو عکس هایش رفته و عکسی از هالووین را به اشتراک گذاشته بود.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


18. بارداری روی «کریسی تیجن» هم اثر گذاشته و وزنش را بالا برده، هر چند که او به هیچ عنوان چیزی از فعالیت هایش کم نکرده است.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


20. «مدونا» در این عکس خود و در حال حمله به لپ دختر خوانده اش هیچ شباهتی به آن مدونایی که روی صحنه می بینید ندارد.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


21. «آلیشیا کیز» مسلمان شده است؟! نه، متاسفانه نشده است، فقط فرصت کافی برای درست کردن موهایش را نداشته و این کلاه یا هر چیز دیگری که اسمش را می گذارید پوشیده است تا آنها را مخفی کند.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


22. «بریتنی اسپیرز» و دوستانش هیچکدام با به سر گذاشتن این تاج ها نتوانسته اند به زیبایی آن دوست عزیز ردیف آخر برسند!در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


23. «گویینت پالترو» که مدت ها چهره تبلیغاتی بسیاری از برندهای معتبر محصولات آرایشی و بهداشتی بوده است، حالا خودش دارد در این زمینه یک برند راه اندازی می کند، امیدواریم در این راستا صفحه اینستاگرامش شبیه به اینستاگرام «جسیکا آلبا» نشود.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


24. «یان سامرهلدر» به مسائل اجتماعی اهمیت بسیار زیادی می دهد و دائم گرفتار جنبش، چالش، اعتراض و غیره است. حالا هم برای حمایت از اسب های وحشی دست به کار شده است. در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


25. «وین دیزل» در حال آموزش دیدن برای بازی در فیلم جدیدشدر اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


26. «کشا» با وجود شلختگی همیشگی اش و سبک غیر رسمی و راحتی که در لباس پوشیدن و ظاهرش دارد در این عکس خیلی زیبا شده است.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


27. «کریستینا اگیولرا» هیچ نسبتی با پینوکیو ندارد و دروغ هم نگفته است، آنچه می بینید نتیجه جهت تابش نور است.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


28. «کاترین هیگل» و همسرش «جاش کلی» در حال لذت بردن از تفریحات و ورزش های زمستانیدر اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


29. «جرد لتو» با این عکس روز ملی پاپ کورن را گرامی داشت! ما که نفهمیدیم به شوخی این حرف را زده یا واقعا ممکن است چنین روز مسخره ای هم وجود داشته باشد!در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


30. چیزی نمانده بود که «الیزابت بنکس» جایزه فیلم برگزیده مردم که برای فیلم «آوازخوان حرفه ای2» گرفته را خرد و خاکشیر کند. در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


31. «فرگی» با وجود این که همچنان زیبا و جذاب است کمی پیر نشده است؟در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


32. «آدریانا لیما» بسیار غمگین است که دارد نیویورک را به مقصد میامی ترک می کند.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


33. ظاهرا «نیکول شرزینگر» هم جزء دسته عظیم ستاره هایی است که به ورزش های رزمی علاقه مند هستند.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


34. «نیک جوناس» با این سر کچل و اورکتی که به تن کرده است شما را یاد چه کسانی می اندازد؟در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


35. «سلما هایک» اگر می دانست کپی برابر اصل این مدل عینکش را می توان با 15 الی 50 هزار تومان از کنار خیابان تهیه کرد اینطور با آن ژست نمی گرفت.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


36. «جان لجند» در حال اجرای کنسرت برای زندانی ها!در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


37. عکس «پنه لوپه کروز» برای مجله « هارپرز بازار»؛ پنه لوپه هم از آن چهره هایی است که انگار گذر زمان هیچ اثری نمی تواند روی آنها بگذارد.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


38. «ایرینا شایک» زیر این عکس خود «آئودی» را منشن کرده بود، به نظر شما دلیل این کارش چه می تواند باشد، چه ارتباطی بین این دو وجود دارد؟!در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


39. خوب، این هم یکی دیگر از آن روزها و مناسبت های عجیب و غریب، عکس «جسیکا چستین» و «امیلی بلانت» به مناسبت روز ملی بغل کردن!در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


40. با وجود تمام زمزمه ها و شایعاتی که درباره نامزدی مجدد «مایلی سایرس» و «لیام همزورث» وجود دارد، همچنان تنها کسانی که مایلی با آنها عکس می گیرد سگ هایش هستند.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


41. این هم یک عکس از «کیلی کوئوکو»ی دوست داشتنی برای بیگ بنگ بازهادر اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


42. شخصا هیچ علاقه ای به «ماریا کری» ندارم، ولی این کوچولوها واقعا بامزه اند.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


43. کلاه «ریتا اورا» خاطره کارتون «معاون کلانتر» را در ما زنده کرد، یادتان که هست؟در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


44. این عکس قبل از خواب «کریس رونالدو» و پسر کوچولوی دوست داشتنی اش می تواند یادآور این نکته باشد که خانم ها بهتر است برای خواباندن بچه ها روی آقایان حساب نکنند.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


45. «لوئیز سوارز» زیر این عکس یک دنیا عشق برای همسرش فرستاده است.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


46. به نظر شما کتانی و شلوارک «رونالدینیو» هم مثل بقیه لباس هایش از برند «نایکی» هستند؟در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


47. «جانسو دره» هم مثل خیلی های دیگر از ستاره ها با دیدن هوای برفی به سراغ ورزش های زمستانی رفته است.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


48. «دنیز چاکر» با ترکیبی از سبک های وامپ و بوهو که بیشتر به درد نوجوان های هفده،هجده ساله می خورد.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


49. نکته ای که در مورد عینک «سلما هایک» گفته شد در مورد عینک «بوغرا گولسوی» هم صدق می کند.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


50. «ارکان پتک کایا» بیشتر با پسرش و همکارانش عکس می اندازد و همین می شود که شایعاتی پخش می شوند مبنی بر این که با هنرپیشه نقش مقابلش «نورگول یشیل چای» در سریال جدیدی که دارد بازی می کند رابطه دارد.


 
در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


51. «بورچین ترزی اوغلو» را بعد از سریال «ایزل» در هیچ سریالی ندیده اید، ولی به احتمال زیاد سریال جدیدش همین روزها به زبان سلیس فارسی از یک جایی پخش خواهد شد.در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)


52. «انگین اوزتورک» را چه از سریال «حریم سلطان» به یاد داشته باشید و چه از سریال «فاطماگل» ذهنیت چندان خوبی راجع به او نمی توانید داشته باشید. در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (20)

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار