تبلیغات

تسلیت تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی برای درگذشت آیت الله هاشمی

به گزارش افکارنیوز،

آیت‌الله ری‌شهری تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی عصر امروز (دوشنبه) با حضور در حسینیه جماران به بازماندگان مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تسلیت گفت.

وی در جمع خبرنگاران درباره سیره فکری، انقلابی و سیاسی آیت‌‌الله هاشمی رفسنجانی، اظهار داشت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یکی از شخصیت‌های تأثیرگذار و نقش‌آفرین قبل و بعد از نهضت بود.

آیت‌الله ری‌شهری افزود: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در کنار مقام معظم رهبری و پیش از آن در کنار حضرت امام(ره) نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای در کارها داشتند.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنیبا تأکید بر این که همه باید حول محور رهبری نقدهای منصفانه صورت دهند؛ چراکه نقد منصفانه با نقد خصمانه تفاوت بسیاری دارد، گفت: بنابراین باید ترتیبی صورت گیرد که قدر دوستان انقلاب قبل از اینکه از دست بروند دانسته شود و به‌گونه‌ای نباشد که بعد از مرگ بزرگی، برای وی گریه کنیم.

ری‌شهری در مورد نقش هاشمی رفسنجانی در انقلاب نیز گفت: من از سال 42 آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را می‌شناسم و آن موقع که من تازه وارد قم شده بودم، ایشان پیشگام بود و در کنار حضرت امام(ره) بسیار فعال و تأثیرگذار بودند.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی در پاسخ به این سوال که اکنون از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی چه چیزی به یادگار مانده است، تصریح کرد: از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی هم میراث علمی برجا مانده و هم اقدامات مفید و تأثیرگذار، اما تأثیرگذارترین آثار وی نقش‌شان در پیروزی نهضت و پایداری و تحکیم نظام ولایت فقیه به شمار می‌رود.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.