تبلیغات

تویوتا، مزدا و نیسان در راه ایران

به گفته یکی از روزنامه‌های ژاپن، پس از رفع تحریم‌های اقتصادی این کشور علیه ایران، شرکت‌های خودروسازی معتبر تویوتا، مزدا و نیسان به فکر حضور در بازار خودروی ایران هستند. همراه زومیت باشید.

روزنامه نیکی ژاپن از علاقه‌ی تویوتا، مزدا و نیسان برای حضور در بازار خودروی ایران اطلاع داده است. با پیوستن مجدد ایران به اقتصاد جهانی، شرکت‌های خودروساز ژاپنی مشتاق بازگشت به ایران هستند.

هنوز یک هفته از لغو تحریم‌های جهانی علیه ایران نگذشته است که ژاپن نیز تحریم‌های کلیدی خود علیه ایران از جمله منع سرمایه گذاری‌های جدید در این کشور را با استفاده از اعتبارات صادراتی لغو کرد.

به گفته این روزنامه مسئولان ژاپنی تصمیم گرفته‌اند، ممنوعیت سرمایه‌گذاری‌های جدید در ایران را لغو کنند و اکنون خودروسازان ژاپنی شامل تویوتا، مزدا و نیسان که از ماه‌ها پیش منتظر این لحظه بودند، قصد دارند سریعاً صادرات به ایران را از سربگیرند.

برخی خودروسازان جهانی از پاییز تأمین قطعه به ایران را شروع کرده‌اند و در حال برنامه ریزی برای تحویل این قطعات به خودروسازان و بازار ایران هستند. بازار تشنه‌ی خودرو ایران که در این سال‌ها از حضور مستقیم خودروسازان معتبر جهان محروم بوده، ظرفیت فروش سالانه بیش از یک میلیون خودرو را دارد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار