تبلیغات

دختری که یک ارتش دنبال اوست

ساعت 24-رسانه های ترکیه تصویر زنی را در ابعاد گسترده منتشر کردند که گفته می شود ارتش و پلیس این کشور دنبال اوست.

رسانه های ترکیه تصویر زنی را در ابعاد گسترده منتشر کردند که گفته می شود ارتش و پلیس این کشور دنبال اوست.

به گزارش ساعت  24 به نقل از  روز نو، این تصویر را ارتش در اختیار رسانه ها قرار داده و در این رابطه مشخصات این زن نیز منتشر شده است.

دختری که یک ارتش دنبال اوست

بر اساس گزارش رسانه ها و مطابق اطلاعاتی که ارتش اعلام کرده این زن به عنوان تک تیرانداز چندین سرباز ارتش را کشته است.

اطلاعات امنیتی در مورد این زن تک تیرانداز حاکی از آن است که او در جنگ کوبانی حضور داشته و از کوبانی به ترکیه آمده و در صف پ ک ک به نبرد با ارتش می پردازد.

اسم رمز این زن تک تیرانداز "رزا آوچی" است که توسط مدافعان خلق سوریه آموزش دیده است.

طبق اطلاعات منتشر شده این زن که تلفات چندی را به ارتش ترکیه تحمیل کرده 1 و 60 سانتیمتر قد دارد.

او حدود 50 روز توسط مدافعان خلق سوریه آموزش دیده و نحوه فعالیتش به گونه ای است که بین مردم تردد کرده و همه جا حضور دارد.

این زن که ارتش او را "تروریست" می خواند در شهر "سور" در صف پ ک ک علیه ارتش می جنگد.

به گزارش روزنو،شهر سور در روزهای اخیر صحنه رویارویی شدید ارتش ترکیه و شبه نظامیان پ ک ک بوده و نبرد نظامی در ابعاد گسترده در آن جریان دارد.به گونه ای که گفته می شد فرصت خارج کردن جنازه ها از آن وجود ندارد و جنازه ها روی زمین مانده اند و با توجه به وخامت اوضاع یکی از احزاب کرد این کشور نسبت به شرایط موجود هشدار داده و درخواست کمک عاجل کرد.

علی شیمشک رئیس مشترک حزب مناطق دموکراتیک مدعی شد شدت حملات به گونه ای است که حتی فرصتی برای بیرون بردن جنازه ها وجود ندارد و جنازه ها روی زمین مانده اند.

او گفت:خانه ها با تانک و توپ بمباران می شوند و در شهر وحشت کامل حکمفرماست.

دختری که یک ارتش دنبال اوست

این مقام حزب مناطق دموکراتیک در حالی از تعبیر وحشت برای توصیف اوضاع شهر سور استفاده کرد که روزهای قبل از تشدید درگیری ها بین ارتش و پ ک ک بسیاری از ساکنان شهر به دلیل ناامنی های موجود خانه های خود را ترک کرده و از شهر خارج شدند که در آن زمان سور به شهر ارواح شبیه تر بود.اما با ورود نیروهای بیشتر نظامی که با تجهیزات کامل در برابر پ ک ک صف آرایی می کردند و آغاز درگیری های منظم و پیوسته اوضاع به گونه ای رقم خورد که به گفته مقام حزب مناطق دموکراتیک حتی فرصت جمع کردن جنازه ها نیز وجود نداشته است.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار