تبلیغات

پرونده شورای شهر تبریز به کجا رسید؟

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده شورای شهر تبریز گفت: برای 19 نفر قرار بازداشت موقت صادر شد و در حال حاضر تغییری در تعداد افرادی که بازداشت شده‌اند رخ نداده است.

خبرگزاری میزان:  «حجت‌الاسلام والمسلمین مظفری رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده شورای شهر تبریز اظهار کرد: طی نامه‌ای کتبی گزارش کامل پرونده را به دفتر سخنگوی دستگاه قضا ارسال کردیم و تغییری در تعداد افرادی که بازداشت شده‌اند رخ نداده است.

وی ادامه داد:  طبق گزارش ارسال شده در این پرونده، 31 نفر تحت تعقیب قرار گرفتند که از این تعداد برای 19 نفر قرار بازداشت موقت صادر و مابقی با قرار وثیقه آزاد هستند.

گفتنی است سخنگوی دستگاه قضا  10 خرداد ماه در حاشیه بازدید از پزشکی قانونی کهریزک در جمع خبرنگاران آخرین وضعیت این پرونده را تشریح کرد که برای مشاهده مشروح آن می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

در اسفند ماه سال گذشته  رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی، در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان از نخستین دستگیری یکی اعضای شورای شهر تبریز به اتهام تبانی و اخذ رشوه خبر داد.

همچنین در 17 فروردین ماه سومین عضو شورای شهر و یکی از معاونین شهردار تبریز بازداشت شدند و رئیس دادگستری استان آذربایجان شرقی در 22 فروردین ماه از احضار چهارمین عضو شورای شهر تبریز به دادگاه خبر داد

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار