تبلیغات

2016 سالي نه چندان عالي براي تسلا!

2016 سالي نه چندان عالي براي تسلا!

پدال/ تسلا به اهداف تعيين شده‌ي خود در سال 2016 نتوانست دست پيدا کند. اين شرکت آمريکايي نتوانست 80 هزار دستگاه مورد انتظار را در سال گذشته بفروشد.

تسلا اعلام کرده که سال گذشته تعداد 76230 دستگاه خودرو فروخته و خاطرنشان ساخته چالش‌هاي توليد کوتاه‌مدت باعث شده‌اند تا شرکت نتواند به هدف اصلي خود دست يابد. کمپاني گفته که انتقال به سخت‌افزار اتوپايلوت جديد باعث شده توليد در سه ماهه‌ي پاياني سال با چالش‌هاي بيشتري مواجه شود و به خاطر تأخيرهاي دقيقه آخري در حمل‌ونقل يا به دليل اينکه مشتري از نظر فيزيکي نتوانسته خودرو را تحويل بگيرد تعداد 2750 خودرو به عنوان تحويل داده شده حساب نشده است.

تسلا مي‌گويد در کل حدود 6450 خودرو هنوز در حال ترانزيت بوده و تحويل آن‌ها در سه ماهه‌ي اول سال 2017 محسوب خواهد شد. خبرهاي خوب براي تسلا اين است که اگرچه شرکت نتوانسته به هدف خود دست يابد اما با کل توليد 83922 خودرو در سال 2016 سرعت توليد خود را بهبود بخشيده است. اين ميزان در مقايسه با سال 2015 رشد 64 درصدي را نشان مي‌دهد.

آمار فروش تسلا در سه ماهه‌ي چهارم سال گذشته نيز بهبود يافته و سفارش مدل‌هاي S و X تسلا در مقايسه با مدت مشابه سال 2015 افزايش 52 درصدي را نشان مي‌دهد. اين موضوع باعث ثبت رکورد جديد براي تسلا شده و باعث افزايش 24 درصدي نسبت به رکورد قبلي شرکت در سه‌ماهه سوم 2016 شده است.

در خبري مرتبط هم بايد گفت تسلا پس از انقضاي تاريخ فروش خودرو در ميسوري مجبور شد سه فروشگاه خود را تعطيل کند. شايد اين تعطيلي موقت باشد چراکه تسلا از دادگاه ميسوري درخواست صدور مجوز براي ادامه‌ي فروش خودروهايش را کرده است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: پدال

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.