تبلیغات

نبرد دو شیر ماده با یک شیر نر +تصاویر -آکا

1395/03/20

گالری عکس،آلبوم عکس آکاعکس های طبیعت

آکاایران: نزدیک شدن یک شیرنر غریبه به توله های ماده شیر موجب نبرد سختی بین او و دو شیر ماده و در نهایت فرارش شد.

مجله آکا ایران: شیرها حیواناتی هستند که به صورت گروهی زندگی و شکار می کنند، معمولا یک تا سه نر و تعدادی ماده یگ گروه را تشکیل می دهند که در این میان قوی ترین شیر نر فرمانده گروه است. اگر شیر نر به محض رسیدن به فرماندهی گله دست به تولید مثل بزنند، احتمال بیشتری برای آنکه بچه هایش به بلوغ برسند وجود دارد چون معمولا شیر نری که به فرماندهی می رسد توله های نرهای دیگر گروه را می کشد.

با این حال ماده شیرها به طور غریزی از کودکانشان در برابر حملات شیرهای نر دیگر حافظت می کنند اما در بسیاری مواقع این تلاش بیهوده است. ماده ها که لاغرتر و ضعیف تر از نرها هستند معمولا با اتحاد گروهی از فرزندانشان در برابر نرها محافظت می کنند و به همین خاطر گفته می شود ماده ها بدون کمک اعضای گروه نمی توانند کودکانشان را بزرگ کنند.

“سارا اسکینر” که برای گردش و عکاسی به منطقه حفاظت شده ماسایی مارا در کنیا رفته بود با همین تلاش گروهی ماده شیرها برای محافظت از جان فرزندانشان در برابر یک شیر نر مواجه شد. آنچه او دیده و عکاسی کرد نزدیک شدن یک شیر نر غریبه به یک گروه از شیرها برای کشتن توله ها و گسترش قلمروی خود بود که با عکس العمل شدید دو ماده شیر رو برو شد. نبرد در حالی که یکی از ماده شیرها چنگال هایش را به پشت شیر نر می کشید ادامه یافت تا شیرهای نر گروه به او نزدیک شدند و شیر مهاجم چاره ای جز فرار نداشت.

,battle of the milk of a male lion + pictures,نبرد دو شیر ماده با یک شیر نر +تصاویر,حیوانات,[categoriy]

نبرد دو شیر ماده با یک شیر نر +تصاویر -آکاbattle of the milk of a male lion + pictures,نبرد دو شیر ماده با یک شیر نر +تصاویر,حیوانات

آکاایران: نبرد دو شیر ماده با یک شیر نر +تصاویر

,battle of the milk of a male lion + pictures,نبرد دو شیر ماده با یک شیر نر +تصاویر,حیوانات,[categoriy] ,battle of the milk of a male lion + pictures,نبرد دو شیر ماده با یک شیر نر +تصاویر,حیوانات,[categoriy] ,battle of the milk of a male lion + pictures,نبرد دو شیر ماده با یک شیر نر +تصاویر,حیوانات,[categoriy] ,battle of the milk of a male lion + pictures,نبرد دو شیر ماده با یک شیر نر +تصاویر,حیوانات,[categoriy] ,battle of the milk of a male lion + pictures,نبرد دو شیر ماده با یک شیر نر +تصاویر,حیوانات,[categoriy] ,battle of the milk of a male lion + pictures,نبرد دو شیر ماده با یک شیر نر +تصاویر,حیوانات,[categoriy] ,battle of the milk of a male lion + pictures,نبرد دو شیر ماده با یک شیر نر +تصاویر,حیوانات,[categoriy] ,battle of the milk of a male lion + pictures,نبرد دو شیر ماده با یک شیر نر +تصاویر,حیوانات,[categoriy]

عکس های طبیعت -


فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار