تبلیغات

تکذیب رضایت انتقال محمدی به پرسپولیس

سرپرست تیم فوتبال راه آهن خبر رضایت این باشگاه برای پیوستن مهرداد محمدی به پرسپولیس را تکذیب کرد.

ورزش سه: سرپرست تیم فوتبال راه‌آهن خبر رضایت این باشگاه برای پیوستن مهرداد محمدی به پرسپولیس را تکذیب کرد.

سعید رمضانی در گفت‌وگویی با اشاره به خبر رضایت باشگاه راه‌آهن برای انتقال مهرداد محمدی به تیم پرسپولیس اظهار کرد: تا این لحظه اتفاق خاصی نیفتاده است مگر اینکه آقای کیانیان مالک باشگاه شخصا این تصمیم را گرفته باشد ولی مطمئن باشید اگر رسما این کار یا دیگر اقدامات انجام شود از طریق سایت باشگاه اطلاع رسانی خواهد  شد.

او ادامه داد: صحبت‌ها و مذاکراتمان با باشگاه پرسپولیس پیش رفته ولی در واقع هنوز اتفاقی نیفتاده است. باشگاه استقلال نیز از طریق رابط‌هایشان صحبت‌هایی کردند ولی پیشنهاد پرسپولیس جدی‌تر است. البته مهرداد از چند تیم دیگر هم پیشنهاد دارد ولی در مجموع باید شرایط را بسنجیم.

رمضانی در پاسخ به این سوال که علاقه مهرداد محمدی به پرسپولیس موجب انتقال او به این تیم خواهد شد یا خیر، گفت: نظر خودِ مهرداد نیز برای ما اهمیت دارد ولی باشگاه پیشرفت او را در نظر می‌گیرد تا با انتقالش موافقت کند. باید بهترین تصمیم برای آینده او گرفته شود.

سرپرست تیم فوتبال راه‌آهن خاطرنشان کرد: شاید تا فردا تکلیف این قضیه روشن شود؛ جمع‌بندی و تصمیم‌گیری‌های لازم را انجام می‌دهیم و فکر می‌کنم تا فردا یا نهایتا پس فردا نظر نهایی ما اعلام می‌شود.

لازم به ذکر است، پیمان کیانیان مالک باشگاه راه‌آهن یزدان نیز در گفت‌وگو با "ورزش سه" عنوان کرد در مورد وضعیت انتقال مهرداد محمدی با رمضانی سرپرست تیم صحبت شود.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار