تبلیغات

بازیکن آلمانی در تیررس مسئولان استقلال

ساعت 24- مسولان باشگاه استقلال در نظر دارند یک بازیکن آلمانی را بعد از تایید تست های پزشکی جذب کنند.

با توجه به اینکه قرار بود دو بازیکن برزیلی در تمرینات آبی پوشان حضور پیدا کنند اما آمدن این دو بازیکن به استقلال منتفی شد و مسولان باشگاه استقلال با رایزنی هایی که انجام دادند قرار است یک بازیکن آلمانی که در پست هافبک بازیساز بازی می کند را بعد از انجام تست و تایید جذب کنند.

فاتون توسکی بازیکن 28 ساله آلمانی _ کوزوویی که سابقه حضور در تیم های اینتراخت فرانکفورت، بوخوم و اف اس وی فرانکفورت آلمان و دسته اول این تیم و همچنین سابقه بازی در تیم زیر 19 سال و تیم ملی زیر 19 و 23 سال را دارد به ایران بیاید تا بعد از حضور در تمرین و انجام تست های لازم و البته تایید مسولان باشگاه استقلال به ترکیب آبی پوشان اضافه شود.گفتنی است توسکی در سال 2014 یک بار با پیراهن تیم ملی کوزووو به میدان رفته است.

پاداش آبی پوشان فردا پرداخت می شود

با توجه به هماهنگی های صورت گرفته از سوی مسئولان باشگاه استقلال قرار است پاداش برد های آبی پوشان در بازی های گذشته فردا به حساب آنها واریز شود.

همچنین پرداخت بخشی از قرارداد بازیکنان نیز در دستور کار مسولان قرار گرفته و طی روزهای آتی 21 درصد مطالبات آبی پوشان پرداخت می شود.

باشگاه خبرنگاران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار