تبلیغات

بیش از ۵ میلیارد ریال هزینه در بقاع متبرکه لارستان هزینه شده است

به گزارش افکارنیوز،

خیرالله محمودی عصر امروز در نشست خبری اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون 155 برنامه، 10 نمایشگاه و 8 همایش در این شهرستان برگزار شده است.

وی با برشمردن فضائل دنیوی و اخروی وقف، افزود: رایزنی با سرمایه‎گذاران بومی برای سرمایه‎گذاری در موقوفات، پیگیری صدور اسناد مالکیت موقوفات فاقد سند، وصول مطالبات موقوفات از اشخاص حقیقی و حقوقی، برطرف کردن مشکلات زمین‎های واگذار شده به اشخاص در سال‎های گذشته  و غیره از جمله برنامه‎های آتی اداره اوقاف و امور خیریه لارستان است.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه لارستان با اشاره به اقدامات این اداره در بحث بازسازی اماکن متبرکه، امامزادگان و همچنین ساخت مساجد  تصریح کرد: بازسازی امامزاده میراحمد(ع) روستای بریز با مبلغی بالغ بر 500 میلیون ریال، اجرای برنامه‎های مختلف در امامزاده میرعلی بن الحسین (ع) شهر لار با مبلغی بالغ بر 500 ریال، نظرگاه حضرت ابوالفضل العباس (ع) لار با هزینه‎ای بالغ بر 1 میلیارد ریال از جمله این اقدامات است.

محمودی بیان کرد: از ابتدای سال همچنین مبلغ 1 میلیارد و 500 میلیون ریال در امامزاده میر ابول به (ع)، 500 میلیون ریال امامزاده سید عفیف الدین (ع) بیرم، 200 میلیون ریال در امامزاده میرابراهیم (ع) واقع در گردنه نارنجی، 800 میلیون ریال در امامزاده سلطان محمود (ع) واقع در جاده لار بندرعباس و 200 میلیون ریال در امامزاده شاه غیب (ع) روستای شاه غیبی هزینه شده است.

وی افزود: از ابتدای سال 95 تاکنون در مجموع 5 میلیارد و 200 میلیون ریال جهت امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان لارستان هزینه شده است. 

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه لارستان با بیان اینکه امسال تعداد 10 مسجد در نقاط مختلف شهرستان لارستان با ارزش تقریبی 7 میلیارد ریال احداث یا در حال ساخت است، گفت: از محل جذب اعتبارات  عمرانی  نیز حدود 900 میلیون ریال در مساجد شهرستان لارستان هزینه شده است. 

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.