تبلیغات

شيشه و آينه را با مود طبيعي تميز کنيد

شيشه و آينه را با مود طبيعي تميز کنيد

تبيان/ تماشاي تصوير چهره زيبايتان که بر آينه اي پاک و شفاف نقش بسته و يا ديدن مناظر پشت پنجره، از وراي شيشه اي که هيچ لکي بر آن نيست قطعا دلنشين است. اما براي اينکه بدانيد چطور شيشه و آينه را به کمک مواد طبيعي از هر نوع آلودگي پاک کنيم با اين چگونه همراه شويد. زيرا حتما مسرت بخش خواهد بود در آستانه شکوفايي طبيعت تلاش کنيم تا کمتر به اين نعمات گران بهاي الهي زيان وارد شود.
توصيه مي شود در روزهاي بسيار سرد که شيشه ها يخ زده اند آنها را پاک نکنيد. در اين وضعيت شيشه بسيار ترد و شکننده مي شود و امکان شکستن آن زياد است.
شيشه هاي رسوب گرفته را با مخلوط آب و سرکه سفيد تميز کنيد.
پنجره ها را مي توانيد با روزنامه آغشته به مخلوط آب و سرکه سفيد براق کنيد.
دو پيمانه آب، نصف پيمانه الکل و يک قاشق چايخوري مايع ظرفشويي، محلولي معجزه آسا براي تميز کردن شيشه ها و آينه است. محلول را روي شيشه اسپري کنيد و با دستمال تميز شيشه را پاک کنيد.
اگر در مقداري آب گرم، دو تا سه قاشق آب ليموترش تازه بريزيد و براي تميز کردن شيشه ها از آن استفاده کنيد نتيجه خوبي حاصل مي شود.
لکه هايي را که به وسيله حشرات روي پنجره ها به وجود مي آيد، مي توانيد با چاي سرد از ميان ببريد.
خراش هاي نازک روي شيشه را مي توان با مقداري خمير دندان برطرف کرد.
براي از بين بردن لکه هاي سياه که در گوشه هاي پنجره به وجود مي آيد، از مسواک کهنه استفاده کنيد. به اين ترتيب که آن را در مخلوط آب و مايع سفيد کننده وارد کنيد و سپس روي محل مورد نظر بکشيد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: تبيان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.