تبلیغات

اعلام برنامه تمرینات استقلال از زبان منصوریان

ساغت 24-سرمربی تیم فوتبال استقلال برنامه شروع تمرینات این تیم در فصل آینده را اعلام کرد.

علیرضا منصوریان در گفت وگو با سایت باشگاه استقلال در خصوص برنامه شروع تمرینات استقلال گفت: از روز پنج شنبه ۲۷ خرداد ماه کلیه بازیکنان استقلال باید پیش از ساعت ۱۸ در رختکن کمپ مرحوم حجازی همراه با لوازم ورزشی حاضر شوند تا دور جدید تمرینات استقلال آغاز شوند.


او افزود: این موضوع شامل بازیکنانی که در لیست کارلوس کی روش سرمربی محترم تیم ملی حضور دارند نمی شود. ملی پوشان استقلال می‌توانند با لباس شخصی در این جلسه تمرینی حاضر شوند تا من جلسه‌ای با سرمربی تیم ملی برگزار کنم و برنامه بدنسازی و استراحت بازیکنان با تیم ملی همخوانی داشته باشد.

سرمربی استقلال در خصوص این نکته که همه بازیکنان باید تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارند، تصریح کرد: ما برای همه بازیکنانی که جذب کردیم چک ابتدایی را انجام دادیم و دکتر نوروزی تاییدیه اولیه را به ما داده اند اما برای ثبت نهایی قرارداد باید تست پزشکی انجام شود که این موضوع بر عهده دکتر امین نوروزی است و پس از تایید ایشان قرارداد بازیکنان ثبت نهایی می شود.

وی ادامه داد: ما برای همه بازیکنان تاییدیه اولیه دکتر نوروزی را داشتیم اما امکان ندارد قرارداد بازیکنی بدون تایید دکتر نوروزی ثبت شود.

ایسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار