تبلیغات

دولت با متخلفان در پرداخت‌ حقوق‌های نجومی برخورد و آنان را عزل کند

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با تأکید بر لزوم برخورد با متخلفین در خصوص پرداخت‌ حقوق‌های کلان به برخی مدیران گفت: دولت همانطور که در ارتباط با دریافت حقوق‌های کلان توسط برخی مدیران با صدور بیانیه اعلام موضع کرده در این جهت و تا پایان کار به این رویه ادامه دهد و ضمن برخورد با متخلفین استثنایی در برخورد با آنها قائل نشود.

وی افزود: دولت هرگونه سندی که در مورد پرداخت‌ حقوق‌های کلان به مدیران در مورد هر یک از دولتمردان که باشد در اختیار دارد آن را منتشر کرده و به اطلاع عموم برساند و همانطور که خود دولت گفته با متخلفین برخورد و آنها را عزل کند.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: سازمان بازرسی کل کشور به عنوان بازوی نظارتی قوه قضاییه باید محکم‌تر از این به مسائل ورود پیدا کند. اگر سازمان بازرسی، دیوان محاسبات و دیگر دستگاه‌های نظارتی زودتر از این با تخلفات در پرداخت حقوق‌های کلان به برخی مدیران و مسائلی از این دست حساسیت نشان می‌دادند نباید اجازه می‌دادند این اتفاقات بیفتد و این گونه در اذهان عمومی اثرات سوء داشته باشد.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد:‌ سازمان بازرسی در زمان دولت قبل پرطمطراق با جدیت با مسائلی که مربوط به دولت قبل بود وارد می‌شد اما در 2 - 3 سال گذشته ما شاهد تحرک و اقدام جدی از سوی این سازمان در خصوص مسائلی که دغدغه نظام بوده نبوده‌ایم.

وی در پایان گفت: اطلاع‌رسانی پس از وقوع جرم مانند یک تیغ دو لبه است که از یک‌سو شفافیت در اطلاع‌رسانی در این باره را نشان می‌دهد و از سوی دیگر این سؤال را در اذهان عمومی ایجاد می‌کند که در حالی که مردم در شرایط سخت اقتصادی هستند چرا مسئولین در دستگاه‌های مختلف اجازه می‌دهند که چنین تخلفاتی رخ دهد.

انتهای پیام/

http://fna.ir/A6O7DL

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار