تبلیغات

سردار نقدي: انقلاب اسلامي با تمام سرعت در حال گسترش است

سردار نقدي: انقلاب اسلامي با تمام سرعت در حال گسترش است

ايرنا/ معاون فرهنگي اجتماعي سپاه پاسداران گفت: اکنون پرچم انقلاب اسلامي در مديترانه، آمريکاي لاتين و همه جهان بالا رفته و انقلاب اسلامي با تمام سرعت در حال گسترش است.
به گزارش ايرنا، سردار محمدرضا نقدي شامگاه دوشنبه در پنجمين يادواره شهيد مصطفي احمدي روشن در حسينيه امام خميني (ره) همدان با بيان اينکه بالاترين قله خوبي شهادت در راه خدا است افزود: شهدا با عمل و دينداري به اين مقام و جايگاه رسيدند.
وي ادامه داد: مادري که شهيد احمدي روشن را در دامن خود پرورش داده تاکيد دارد که اين شهيد بزرگوار احترام به پدر و مادر و نيکي به آنها ، اخلاق خوش ، خير خواستن براي مردم و از محرمات دوري کردن در راس کارهاي وي بوده است.
وي گفت: درس مهم و کليدي که مادر شهيد احمدي روشن به آن اشاره مي کند موقعيت شناسي اين شهيد بود که در شرايط مختلف مکان و زمان را درک مي کرد و در هر شرايطي مطيع امر ولايت بود.
وي با اشاره به وصيت نامه شهيد احمدي روشن گفت: در وصيت نامه اين شهيد بزرگوار درباره پيروي از ولايت فقيه بارها آمده است و اين اعتقاد شهيد به ولايت فقيه وي را به قله مي رساند و اين يک اعتقاد و باور است که ما هم قبول داريم اما گاهي وقتي به مرحله آزمايش مي رسيم ممکن است پايمان بلغزد.
وي اضافه کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس مي جنگيديم، شهيد، جانبار و شيميايي داديم و مادران زيادي داغدار شدند و نداي جنگ جنگ تا پيروزي سر مي داديم اما وقتي ولي فقيه مي گويد: پس من قطعنامه را پذيرفتم چيزي نمي گوييم و قبول مي کنيم.
وي اظهار کرد: ما در سال هاي اخير نيز با شعار انرژي هسته اي حق مسلم ماست به ميدان آمديم، قرباني داديم، بهترين گلهاي شهيد را تقديم کرديم افرادي مانند احمدي روشن ها که بهترين سرمايه ها بودند اما با تصميم رهبر معظم انقلاب مذاکره مي کنيم و تصميم ولايت است.
سردار نقدي ادامه داد: وقتي هدايت گر، راهنما و ولي مي گويد ترديد نکن، وقتي ولي خود را انتخاب کردي در اطاعت از او ترديد نکن مساله هسته اي مسيري بود که انتخاب کرديم هزينه مادي و معنوي و شهداي زيادي تقديم کرديم.
معاون فرهنگي سپاه پاسداران خطاب به ملت ايران و خانواده هاي شهدا اضافه کرد: شما به خدا اميد داريد و آينده روشني در انتظار است يک آينده مهدوي که با ادامه راه شهدا به آن دست پيدا مي کنيم.
وي با بيان اينکه ما آينده روشن داريم و با اين ترديد افکني از راه روشن دست بر نمي داريم گفت: دست غيبي پشت سر ما است چون ملت ايران اخلاق دارد و از عمق وجود اسلام را مي خواستند و اسلام به آنها برکت داده است.
سردار نقدي با بيان اينکه دشمنان اکنون در حلب شکست خورده اند گفت: پيروزي يکي پس از ديگري مي آيد و اين مسير پيروزي است .
وي گفت: خانواده هاي شهدا محفل را نوراني کردند و ما بايد ادامه دهنده صادق راه شهدا باشيم و همه شهدا آنهايي که نخبه بودند در دريافت مسير، سعادت را به درستي پيدا کردند و از ميان غبارها و آلودگي ها عبور کردند و راه را گم نکردند و نشستن پاي کلاس آنها سعادت است بايد قدردان بود و از آنها استفاده کرد.
وي برگزاري يادواره شهدا را برنامه حماسي دانست و گفت: ابراز محبت و عشق نسبت به انسان هاي بزرگي که حق به گردن ما دارند ، اداي دين به آنهايي که هستي خود را فداي هدايت، شرافت و کرامت ما کردند و جان خود را فداي استقلال، آزادي و امنيت ما کردند ضروري است.
در اين آيين از خانواده شهيد احمدي روشن و شهداي مدافع حرم تجليل شد.
شهيد احمدي روشن صبح چهارشنبه 21 دي ماه 90 بر اثر انفجار يک بمب مغناطيسي در خودروي خود در ميدان کتابي ابتداي خيابان گل نبي تهران بدست عوامل استکبار به شهادت رسيد.
با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايرنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.