تبلیغات

فواید گوش دادن به اهنگ غمگین هنگام ناراحتی ها -آکا

,فواید گوش دادن به اهنگ غمگین هنگام ناراحتی ها,سینه بند و امکان ابتلا به سرطان سینه,چند بار در هفته استخر برویم؟,[categoriy]

فواید گوش دادن به اهنگ غمگین هنگام ناراحتی ها -آکافواید گوش دادن به اهنگ غمگین هنگام ناراحتی ها,سینه بند و امکان ابتلا به سرطان سینه,چند بار در هفته استخر برویم؟,دلایل داغ بودن کف پا و راه های درمان ان,بیماری های ناشی از نگه داری حیوانات در منزل,پاستیل برای کودکان ضرر دارد یا خیر؟,

آکاایران: فواید گوش دادن به اهنگ غمگین هنگام ناراحتی ها

اگر از افرادی هستید که اهنگ گوش میدهید این مطلب را از دست ندهید.

اگر شما جزء افرادی هستید که در موقع ناراحتی آهنگ های غمگین و احساسی گوش می دهید, باید بدانید که این کار بسیار خوب و کمک کننده می باشد.

گوش دادن به آهنگ غمگین

مطالعات انجام شده نشان می دهد، گوش دادن به موسیقی در شرایط استرس و یا روانی بسیار کمک کننده است. بسیاری از افراد زمانی که احساس ناراحتی، غم و یا افسردگی دارند، موسیقی گوش می دهند و علت آن را تسکین دهنده بودن موسیقی می دانند و اظهار میکنند به آنها احساس آرامش می دهد.
 
گروهی از این افراد عادت به گوش دادن به موسیقی غمگین در زمان افسردگی دارند، اما اینکه آیا این نوع موسیقی در کم کردن این احساس نقش دارد یا نه را محققان پاسخ می دهند.
مطالعات انجام شده حاکی از آن است که موسیقی غمگین در غلبه بر احساس غم و ناراحتی تاثیرگذار است.
بررسی های انجام شده نشان داده است، گوش دادن به موسیقی غم انگیز با سه حالت لذت، آرامش و درد ارتباط دارد.
 
یافته ها نشان داده است گوش دادن به این نوع موسیقی در بعضی افراد همراه با لذت بردن از موسیقی و در برخی دیگر همراه با احساس راحتی است و در گروهی دیگر حس برانگیختگی را به دنبال دارد.
با این حال، بخش قابل توجهی از افراد هنگام ناراحتی به موسیقی غمگین گوش می دهند.
 
توماس ارولا از دانشگاه دورهام انگلستان اظهار کرد: افراد در هنگام ناراحتی و غم ترجیح به گوش دادن به موسیقی غمگین دارند.
البته برخی افراد هم نسبت به گوش دادن به موسیقی غمگین احساس تنفر دارند و محققان در این بررسی به دنبال تجارب بدست آمده از موسیقی غمگین بودند و به نتایجی دست یافتند.
 
یافته های این بررسی در مجله PLOS ONE منتشر شده است.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار