تبلیغات

قسمت دوم آسپرین منتشر شد + خل&#

آکاایران: قسمت دوم آسپرین منتشر شد ، در ادامه خلاصه و عکس آن را می بینید

به گزارش آکاایران: آنچه گذشت: یک فرد ناشناس و مسلح در یک حمله غافلگیرکننده یکی از محافظان حمل پول بانک را گروگان میگیرد و پس از سرقت متواری می شود.

وحید ( یکی از محافظان ) در پی تعقیب وی، در حالی که پایش را نشانه گرفته، به او تیراندازی می کند. اما ناخواسته اصابت گلوله سارق را از پای در می آورد.

وحید پس از آنکه متوجه می شود جوان سارق شانزده سال بیشتر نداشته و اسلحه ای که از آن استفاده می کرده واقعی نبوده، دچار عذاب وجدان شدید می شود و در شرایط روحی بدی قرار میگیرد تا جایی که به مواد مخدر پناه می آورد و سرانجام دست به خودکشی می زند.

,قسمت دوم سریال آسپرین,دانلود قسمت دوم سریال آسپرین,خلاصه قسمت دوم سریال آسپرین,[categoriy]

قسمت دوم آسپرین منتشر شد + خلاصه و عکس · -آکاقسمت دوم سریال آسپرین,دانلود قسمت دوم سریال آسپرین,خلاصه قسمت دوم سریال آسپرین,دانلود رایگان قسمت دوم سریال آسپرین,دانلود قسمت دوم آسپرین

آکاایران: قسمت دوم آسپرین منتشر شد + خلاصه و عکس ·

دکتر صبوری که در ظاهر قصد کمک به نیما را داشت تا حافظه اش را برگرداند، شخص بسیار جاه طلبی است که برای اثبات صحت نظریه ی پزشکی اش بازی خطرناکی را آغاز می نماید و در صدد است کسانی که با او مخالفت کرده بودند را از سر راه بردارد. به همین خاطر با اطلاعات ساختگی که در اختیار نیما قرار می دهد از او جهت رسیدن به اهدافش استفاده می کند.

,قسمت دوم سریال آسپرین,دانلود قسمت دوم سریال آسپرین,خلاصه قسمت دوم سریال آسپرین,[categoriy]

نیما کیست؟؟

در حقیقت نیما همان وحید ( محافظ پول ) است که خودکشی نموده و اثر برخورد سرش با زمین حافظه اش را از دست داده و با عمل جراحی توسط دکتر صبوری تغییر چهره داده است.

,قسمت دوم سریال آسپرین,دانلود قسمت دوم سریال آسپرین,خلاصه قسمت دوم سریال آسپرین,[categoriy]

در اولین اقدام دکتر صبوری برای انتقام از دکتر احدی که در گذشته با طرح او مخالفت و سپس پروانه ی پزشکی اش را باطل کرده بود با هویت جعلی که برای نیما ساخته در طول زمان به او القاء نموده دکتر احدی قاتل همسر و فرزندش بوده و او را آماده می کند تا نسبت به کشتن دکتر اقدام نماید.

در این فاصله با دکتر تماس می گیرد و می گوید طرحش عملی شده و نشان خواهد داد انسان از خود هیچ اراده ای ندارد و می تواند روی همه ی بیمارانی که حافظه خود را از دست می دهند، هر شخصیتی که بخواهد بسازد. او ادامه می دهد یکی از بیمارانش که حافظه اش را از دست داده فکر میکند که تو ( دکتر احدی ) قاتل زن و بچه اش هستی! در حالی که نیما اصلا زن و بچه ندارد و  الان اینقدر آماده است که می تواند از تو انتقام بگیرد.

در ادامه می بینیم این اتفاق رخ می دهد و نیما، دکتر احدی را به قتل می رساند.

,قسمت دوم سریال آسپرین,دانلود قسمت دوم سریال آسپرین,خلاصه قسمت دوم سریال آسپرین,[categoriy]

پرستار خارجی که با دکتر صبوری همکاری می کرد، پس از اینکه طرح دکتر را موفقیت آمیز می بیند، او را به قتل رسانده و با همه ی اطلاعات و نتیجه ی آزمایشات و تحقیقاتی که در دست دارد، به اتفاق دوست مشترک خود قصد دارند نیما را کنترل نمایند و از طرفی پرستار خارجی فکر دیگری در سر دارد!

,قسمت دوم سریال آسپرین,دانلود قسمت دوم سریال آسپرین,خلاصه قسمت دوم سریال آسپرین,[categoriy] ,قسمت دوم سریال آسپرین,دانلود قسمت دوم سریال آسپرین,خلاصه قسمت دوم سریال آسپرین,[categoriy]

سوالاتی که حتما ذهن شما ببیندگان را نیز  بعد از دیدن سریال آسپرین درگیر میکند:

آیا نیما به هویت واقعی خود پی خواهد برد؟!

نیما قادر خواهد بود از دست کسانی که او را تحت کنترل دارند، رهایی یابد؟

گروهی که قصد دارند از این پروژه علمی سوء استفاده نمایند، آیا موفق خواهند شد؟!

چه کسانی پروژه ی آسپرین را متوقف خواهند کرد؟!

اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها -

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار