تبلیغات

پیام تشکر پرمعنای محمد پسر 

آکاایران: پیام تشکر پرمعنای محمد پسر حبیب از هنرمندان شجاع را در ادامه می خوانید

,محمد پسر حبیب,تشکر محمد پسر حبیب,تشکر از هنرمندان شجاع,[categoriy]

پیام تشکر پرمعنای محمد پسر حبیب از هنرمندان شجاع + عکس · -آکامحمد پسر حبیب,تشکر محمد پسر حبیب,تشکر از هنرمندان شجاع,تشکر محمد پسر حبیب ار مردم,اینستاگرام محمد پسر حبیب,عکس های محمد پسر حبیب

آکاایران: پیام تشکر پرمعنای محمد پسر حبیب از هنرمندان شجاع + عکس ·

به گزارش آکاایران: پسر «حبیب محبیان» در پیامی از ابراز همدردی و حضور مردم ایران در مراسم هفتمین روز درگذشت «حبیب» قدردانی کرد.

محمد محبیان که برای حضور در مراسم پدرش به ایران سفر کرده و در روز برگزاری هفتمین روز درگذشت «حبیب» در مسجد جامع شهرک غرب حضور داشت، در پیامی از مردم ایران قدردانی و از هنرمندانی که برای ابراز همدردی به محل برگزاری برنامه آمده بودند، به عنوان «هنرمندان شجاع» یاد کرد.

متن پیام محمد محبیان به شرح زیر است:

«از همه ى شما عزیزان براى تسلیت و همدردی تان و همچنین از تمامى مردمى که از سراسر ایران در مراسم یادبود مسجد جامع شرکت کردند، سپاسگزارم. از اینکه به دلیل کمبود فضاى داخلى، مجبور به انتظار در گرماى بیرون در ماه رمضان شدید، عذر خواهى مى کنم. ب

راى عشقى که به حبیب داشتید و روحیه اى که به ما دادید ممنونم و از تمامى هنرمندان شجاعى هم که در این مراسم حضور پیدا کردند، سپاسگزارم. از همه تان عذرخواهی می کنم که بابت معذوریت هایی که داشتم نتوانستم بیایم بیرون مسجد. از شما بخاطر حضور پرشورتان تشکّر و قدردانی کنم. امیدوارم من را ببخشید.»

مراسم هفتمین روز درگذشت حبیب، تاریخ ۳۰ خرداد در مسجد جامع شهرک غرب با حضور گسترده مردم و دوستداران حبیب برگزار شد.

,محمد پسر حبیب,تشکر محمد پسر حبیب,تشکر از هنرمندان شجاع,[categoriy]

اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها -

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار