تبلیغات

استقرار سامانه «اسکندر» روسیه در لاذقیه

به گزارش افکارنیوز،

 «امیر بوخبوط» کارشناس نظامی صهیونیست مدعی شد که ماهواره جاسوسی اسرائیل به نام «اروس بی» ‌تصاویری را از سامانه های موشکی جدید روسیه در سوریه ثبت کرده است.

وی در همین راستا تصریح کرد: تصاویر ثبت شده توسط این ماهواره اسرائیلی نشان می‌دهد که روسیه در روزهای اخیر سامانه موشکی زمین به زمین به نام «اسکندر» را در یکی از پایگاه‌های نظامی خود در شهر لاذقیه واقع در شمال سوریه نصب کرده است.

این کارشناس صهیونیست در ادامه افزود: نصب این سامانه موشکی در راستای توافق بلندمدت روسیه با نظام بشار اسد صورت گرفته است. طبق این توافق، روسیه چندین پایگاه نظامی را در اراضی سوریه ایجاد و سامانه های موشکی و تسلیحاتی پیشرفته را در آن مستقر خواهد کرد که شهرهای لاذقیه و طرطوس برای این پایگاه ها مورد استفاده قرار گرفته اند.

امیر بوخبوط تصریح کرد: در طول نیمی از سال گذشته، روسیه بسیاری از توان نظامی و سامانه های دفاعی و هجومی خود را در عرصه هوایی، دریایی و زمینی در اراضی سوریه و آسمان این کشور به کار گرفته است.

موشک‌های اسکندر با توان حمل کلاهک‌های مختلف حتی سنگرکوب از برد حداقل 50 تا حداکثر 400 کیلومتر در 16 دقیقه قابل شلیک می‌شود که با توان سرعت 6 برابر صوت (ماخ) و فریبکاری بسیار زیاد از جمله پرتاب اجسام گمراه کننده رادارهای دشمن با ضریب خطای حدود هفت متر به هدف اصابت می کند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.