تبلیغات

اجلاس هوانوردی باحضور شرکت‌های خارجی

یکی از بزرگترین اجلاس های هوانوردی جهان با عنوان «ایران 2016» صبح امروز(یکشنبه) با حضور بیش از 160 نماینده از 85 شرکت سازنده قطعه و هواپیما از 35 کشور جهان در تهران آغاز به کار کرد.

خبرگزاری ایرنا: یکی از بزرگترین اجلاس های هوانوردی جهان با عنوان «ایران 2016» صبح امروز(یکشنبه) با حضور بیش از 160 نماینده از 85 شرکت سازنده قطعه و هواپیما از 35 کشور جهان در تهران آغاز به کار کرد.

ایجاد ارتباط مستقیم شرکت های ایرانی با صاحبان صنایع هواپیماسازی و فرودگاهی و سرمایه گذاران حوزه هوانوردی جهان، با توجه به اجرایی شدن برجام و لغو تحریم ها، از مهم ترین اهداف برگزاری این اجلاس است.

اجلاس یادشده، یکی از مهم ترین رویدادهای صنعت حمل ونقل هوایی کشور است که در عالی ترین سطح مدیران و مقام های ارشد شرکت های فعال در حوزه هوانوردی جهان به میزبانی جمهوری اسلامی ایران امروز و فردا برگزار می شود.

در این اجلاس، شرکت های معتبر جهانی در بخش های مختلف طراحی، ساخت هواپیما، تولید قطعات هواپیما، شرکت های هواپیمایی، مدیریت ترافیک هوایی، آژانس های بزرگ مسافرتی جهان، فعالان عرصه صنعت لیزینگ بیمه هواپیما و تجهیزات ناوبری و فرودگاهی، تعمیر و نگهداری و فناوری اطلاعات و گردشگری در جهان حضور فعال دارند.

اجلاس هوانوردی ایران 2016 توسط مرکز هوانوردی کاپا یکی از بزرگ ترین و معتبرترین موسسه های تحقیق و توسعه هوانوردی جهان و با همکاری شرکت فرودگاه های کشور و سازمان هواپیمایی کشوری برگزار می شود.

کاپا یک مرکز معتبر مشاوره و تحلیل اطلاعات هوانوردی جهان است که با در اختیار داشتن پایگاه داده های مهم این صنعت در حوزه های متعدد حمل و نقل هوایی به سرمایه گذاران و مدیران این صنعت مشاوره های تخصصی ارائه می دهد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار