تبلیغات

عکس های پدر و دختر سیاه پوست که به دلیل موهایشان معروف شدند! -آکا

آکاایران: پدر و دختر سیاه پوست به دلیل موهای جالبی که دارند، با عکس هایشان در اینستاگرام بسیار معروف شده اند! شباهت جالب موهای پدر و دختر و خاص بودن آنها!

“بنی هارلم” خواننده، شاعر و یک مُدل است اما بیش از هرچیزی به خاطر مدل موهای خود و دخترش شهرت پیدا کرده است.

به گزارش آکاایران: بنی و دختر 6 ساله اش این روزها به خاطر چهره متفاوت و موهایشان در فضای مجازی مشهور شده اند و کارشان رونق یافته است.

او که کارهای مدلینگ را اکنون با همراهی دخترش انجام می دهد می گوید:”پدرشدن یک معجزه است.دختر 6 ساله ام دختر زیبایی است و بعدها زن زیبایی هم خواهد شد.

نخستین چیزی که به او یاد می دهم این است که اول خودش را دوست داشته باشد و برای خودش ارزش قائل شود.او اگر خودش را دوست داشته باشد این عشق درونی را به تمام موجودات و اطرافیانش هم خواهد داد.”

,مدل مو عجیب,مدل مو پدر و دختر,پدر و دختر,[categoriy]

عکس های پدر و دختر سیاه پوست که به دلیل موهایشان معروف شدند! -آکامدل مو عجیب,مدل مو پدر و دختر,پدر و دختر,عکس پدر عجیب,مدل موی عجیب,مطالب جالب و خواندنی

آکاایران: عکس های پدر و دختر سیاه پوست که به دلیل موهایشان معروف شدند!

مدل موهای عجیب ,مدل مو عجیب,مدل مو پدر و دختر,پدر و دختر,[categoriy] مدل موهای عجیب یک پدر و دختر ,مدل مو عجیب,مدل مو پدر و دختر,پدر و دختر,[categoriy] عکس پدر و دختری با مدل موهای عجیب ,مدل مو عجیب,مدل مو پدر و دختر,پدر و دختر,[categoriy] مدل موهای عجیب و غریب شهرت یک پدر و دختر بخاطر موهای عجیبشان! (تصاویر)

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار