تبلیغات

اصفهانيان: تلاش فدراسيون عمل به خواسته‌هاي معقول کي‌روش است

اصفهانيان: تلاش فدراسيون عمل به خواسته‌هاي معقول کي‌روش است

ايسنا/ عضو هيات رييسه فدراسيون فوتبال گفت: تمام تلاش فدراسيون فوتبال بر اين است که خواسته‌هاي معقول کارلوس کي‌روش را برآورده کند.
فريدون اصفهانيان درباره برگزاري جلسه هيات رييسه فدراسيون فوتبال و مخالفت با استعفاي کارلوس کي‌روش از هدايت تيم‌ ‌ملي فوتبال، اظهار کرد: پس از مشکلات به وجود آمده مهدي تاج اين موضوع را در جلسه مطرح کرد و ما در طول جلسه چندين ساعته خودمان به تجزيه و تحليل آن پرداختيم. ما نقاط مثبت و منفي کي‌روش را در ايران بررسي کرديم. به‌ هر حال برخي از مواقع سوء تفاهم‌هايي به وجود مي‌آيد، اما تصميم هيات رييسه بر اين بود که جدايي کارلوس کي‌روش در زمان فعلي به نفع فوتبال ايران نيست و بايد به فعاليت خود ادامه‌ دهد.
اين عضو هيات رييسه فدراسيون فوتبال در واکنش به اين که آيا فدراسيون مي‌تواند به خواسته‌هاي کي‌روش جامع عمل بپوشاند، گفت‌: به‌ هر حال ممکن است، نتوانيم برخي از خواسته‌ها را عملياتي کنيم ولي تمام تلاش ما بر اين است که خواسته‌هاي معقول کي‌روش را در حد توان برآورده کنيم. وقتي مديري را براي يک دستگاه انتخاب مي‌کنيم بايد مسير او را هموار کنيم. تلاش ما هم بر اين است که خواسته‌هاي سرمربي تيم‌ ‌ملي را برآورده کنيم و از همين رو جدايي کي‌روش به نفع ما نيست و او به کارش در تيم‌ ‌ملي ادامه‌ مي‌دهد.
او در پاسخ به اين سوال که آيا با مخالفت هيات رييسه کي‌روش هم از خواسته‌هاي خود کوتاه مي‌آيد؟ يادآور شد: پس از جلسه هيات رييسه تاج مخالفت ما را به اطلاع کي‌روش مي‌رساند و به گفت‌وگو با او مي‌پردازد.
اصفهانيان درباره اظهارنظر برخي از اهالي فوتبال مانند امير عابديني درباره استعفاي کي‌روش در حالي که هيچ سمت رسمي در تيم‌ ‌ملي ندارند، اظهار کرد: کاري به اسامي افراد ندارم، اما اظهارنظرها بايد به گونه‌اي باشد که منجر به نتيجه‌ مثبت شود. ما تمام اين موارد را بررسي کرده‌ايم بعضي‌ها درباره همه چيز صحبت مي‌کنند. يک جايي بايد اين اظهارات تمام شود. اين که بخواهيم در هر لحظه درباره يک موضوع صحبت کنيم درست نيست. بعضي‌ها به هر سمتي که مي‌چرخند مصاحبه مي‌کنند.
وي با بيان اين که انتقادات اخير وجه سازنده‌اي نداشته است، افزود: کميته‌ انضباطي بايد با بررسي و رصد شرايط فوتبال با اين افراد برخورد کند؛ کساني که با اظهارنظر درباره هر موضوعي شرايط را به هم مي‌ريزند.
اين عضو هيات رييسه فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال که آيا تضميني وجود دارد که باز هم شاهد چنين اختلافاتي ميان مربيان باشگاه‌ها و تيم‌ ‌ملي نباشيم؟ گفت‌: اگر اختلاف نظري هم وجود دارد بايد با آن به صورت منطقي برخورد کنيم. ما که نمي‌توانيم جلوي همه را بگيريم، اما نبايد به گونه‌اي رفتار کنيم که هر کسي، هر حرفي را به زبان بياورد. اگر اين به يک اصول تبديل شود خوب نخواهد بود. بايد با اين گونه رفتارها مقابله کرد. آرامش فوتبال با اين اتفاقات از بين مي‌رود. فدراسيون فوتبال صاحب دارد و باشگاه‌ها هم مي‌توانند به وسيله مديران خود و به صورت کتبي اعتراضات خود را بيان کنند. براي چه در رسانه‌ها جار و جنجال مي‌کنند؟ بعضي‌ها فقط به دنبال سوء استفاده هستند.منبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.