تبلیغات

آخرین اخبار نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس

ساعت 24-مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس گفت: مهدی طارمی با باشگاه توافق کرده و امشب (سه‌شنبه) قراردادش را امضا می‌کند.

محمدعلی ترکاشوند درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس گفت: مهدی طارمی مهاجم فصل گذشته ما با باشگاه توافق کرده و امشب قراردادش را امضا می‌کند.

او درباره رامین رضاییان و فسخ یک طرفه قراردادش نیز گفت: پس از انتشار خبر فسخ قرارداد، از رضاییان شکایت کردیم تا از صدور ITC او جلوگیری کنیم. او با ما قرارداد دارد و تمام پولش را هم گرفته است.

ترکاشوند افزود: هیچ نقصی در قرارداد رضاییان نیست اما سازمان لیگ هم قبل از فسخ قرارداد از باشگاه استعلام نگرفت. وقتی رضاییان سر تمرین نمی‌آمد و جواب باشگاه را هم نمی‌داد چه کار می‌توانستیم بکنیم؟ حتی مدیر برنامه‌های او در جریان نبود چون رضاییان با مدیر برنامه دیگری قرارداد بسته و به ترکیه رفته است.

او همچنین گفت: به علت اینکه یک بار رضاییان لباسی جز لباس اسپانسر باشگاه را پوشیده بود و به خاطر مسائل اخلاقی 20 درصد جریمه شده بود که نامه کسر از قراردادش را به سازمان لیگ فرستاده بودیم. برای باقی مبلغ قراردادش هم رسید داریم که او تمام پولش را گرفته است.

خبرگزاری ایسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار