تبلیغات

عکس های زیبا از تجربه قدم زدن روی آب -آکا

1395/04/08

گالری عکس،آلبوم عکس آکاعکس های جالب و زیبا ,[categoriy]

عکس های زیبا از تجربه قدم زدن روی آب -آکاعکس های زیبا از تجربه قدم زدن روی آب -آکا

آکاایران: عکس های زیبا از تجربه قدم زدن روی آب

آکاایران: به گزارش آکا ایران این هنرمند 80 ساله می گوید افراد می توانند از پل های شناور روی دریاچه عبور کرده و به دو جزیرۀ دورافتاده دسترسی پیدا کنند. کریستو و گروه همراهش، حدود 220 هزار مکعب شناور از جنس پلی اتیلن را کنار هم قرار داده تا پیاده رویی به طول 3 کیلومتر روی دریاچه بسازند.

,[categoriy]

به گزارش آکاایران: این پیاده رو که «پل های شناور» نامیده شده، دو جزیره را به روستای سولزانو در خاک ایتالیا متصل می کند. یکی از این جزایر به نام مونته ایسولو، 2 هزار نفر جمعیت دارد و برای دسترسی به آن باید از قایق استفاده کرد.از دو روز قبل و همزمان با افتتاح این پروژه با وجود شرایط نامناسب آب و هوا،

,[categoriy]

هزاران بازدید کننده برای ساعتها در انتظار ماندند تا بتوانند روی آب قدم بزنند. برآورد می شود نیم میلیون گردشگر از این طرح ابتکاری دیدن کنند. با وجود اینکه کریستو شخصاً 15 میلیون یورو برای ساخت این پل ها هزینه کرده، اما برای راه رفتن روی آنها پولی

,[categoriy]

از افراد گرفته نخواهد شد.  کریستو می گوید: «این کار و سفر هنری بمدت چهارده تا شانزده روز دایر است اما خلق و اجرای آن هفته ها، ماهها و سالها طول کشید. این کار، حاصل صبر است. خیلیها مخالف آن بودند و برخی موافق آن و درنهایت این ابتکار، عملی شد.»

,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy]

عکس های جالب و زیبا -


فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار