تبلیغات

قطع یارانه افراد فاقد کارت ملی هوشمند تکذیب شد

به گزارش افکارخبر،

 علیرضا قبادی گفت: طی ۱۰ ماهه امسال تعداد ۱۱۲ هزار و ۸۷۵ فقره کارت ملی هوشمند در استان کرمانشاه صادر شده که از این تعداد ۲۸ تا ۳۰ هزار کارت صادره به  متقاضیان تحویل داده نشده و به عبارتی مردم هنوز برای گرفتن آن مراجعه نکردند.

مدیر کل ثبت احوال استان کرمانشاه در ادامه افزود: روزانه به طور متوسط ۸۰۰ تا۹۰۰ کارت ملی هوشمند اضافه می‌شود و ۶۰۰ تا  فقره۷۰۰ کارت ملی هوشمند نیز تحویل داده می‌شود.

قبادی با اشاره به ازدحام مردم برای تعویض کارت ملی خود به کارت ملی هوشمند توضیح داد: نیازی به تعویض کارت ملی نیست و کارت‌های ملی موجود در دست افراد تا پایان سال ۹۵ تمدید شده است.

وی با تکذیب این شایعه که عدم تعویض کارت ملی سبب قطع یارانه افراد می‌شود، تصریح کرد: نیازی به تعویض کارت ملی نیست و تنها آن دسته از افراد ۱۸ سال به بالایی که تاکنون اقدام به اخذ کارت ملی نکرده‌اند برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام کنند.

قبادی تاکید کرد: نیازی به تعویض کارت ملی هوشمند نیست و افراد ۱۸ سال به بالایی که تاکنون اقدام نکردند و نیز ۱۵ ساله‌هایی که شناسنامه عکس دار دارند اقدام به اخذ کارت ملی هوشمند کنند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار