تبلیغات

اخلاقی مدیرعامل جدید بانک ملت کیست؟

در پی تغییرات جدید در نظام بانکی و استعفای مدیرعامل بانک ملت، دکتر هادي اخلاقي فيض آثار جایگزین وی شد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : هادی اخلاقی متولد سال 1345 می باشد که پیش از این دارای سمتهایی همچون عضو هیات مدیره بانک سپه، عضو هیات مدیره ای بانک رفاه ، ریاست هیات مدیره بانک بین المللی کیش ،عضو هیات مدیره موسسه بین المللی تحقیقات و مطالعات بانکداری اسلامی صدر و همچنین معاون مدیرعامل در امور طرح و برنامه بانک ملت بوده است.

وی دارای دکترای علوم اقتصادی بوده که رساله دکترای خود را با عنوان بانکداری الکترونیک و ثبات تقاضای پول در ایران به نگارش در اورده است.مدرک کارشناسی ارشد وی توسعه اقتصادي و برنامه ريزي از دانشگاه تهران در سال 1377 و مدک کارشناسی خود را در رشته اقتصاد بازرگاني از دانشگاه تهران در سال1375 اخذ کرده است.

مدیرعامل جدید بانک ملت کار خود را در نظام اقتصادی کشور به صورت رسمی از سال 1375به عنوان كارشناس برنامه ريزي سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور آغاز و از سال 1376 با آغاز همکاری با بانک رفاه کارگران پله های ترقی را طی نموده است. در سال 1385 به عنوان عضو هیات مدیره بانک رفاه کارگران و در فروردین 1393 به عنوان عضو هیات مدیره بانک سپه منصوب شد.

از اخلاقی به عنوان یک چهره علمی بانکی باید یاد کرد که دارای طرحهاي تحقيقاتي اجرا شده فراوانی در نظام بانکی می باشد.

در نظام بانکی از اخلاقی به عنوان فردی سخت کوش و پرکار یاد می شود که تا نیمه های شب در محل کار خود حضور دارد . امید است حضور دکتر اخلاقی در بانک ملت موجب اعتلا و پیشرفت این بانک پیشرو شود و با استفاده از تجارب تحصیلی و خدمتی خود بتواند ، موجبات سرعت گرفتن تلاشهاو فعالیتهای این بانک همچون گذشته شود.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار