تبلیغات

رئيس الشحانيه: با يک بازي نمي‌توانيم زهيوي را مورد ارزيابي قرار دهيم

رئيس الشحانيه: با يک بازي نمي‌توانيم زهيوي را مورد ارزيابي قرار دهيم

تسنيم/ رئيس باشگاه الشحانيه قطر اعلام کرد زهيوي نياز به زمان بيشتري دارد تا از نظر فني مورد ارزيابي قرار بگيرد.
تيم الشحانيه با در اختيار داشتن مهرداد پولادي و مهدي رحيم زهيوي، دو بازيکن ايراني و به خدمت گرفتن ايگور استيماچ، سرمربي پيشين تيم سپاهان اصفهان اميدوار است با جدايي از جمع تيم‌هاي انتهاي جدولي ليگ ستارگان قطر از خطر سقوط دوباره به دسته‌ پايين‌تر نجات پيدا کند.
خالد الشمري، رئيس باشگاه الشحانيه قطر درباره عملکرد رحيم زهيوي و امانجوا، دو مهاجم جديد ايراني و ساحل عاجي که جايگزين دو بازيکن الجزايري شده‌اند، گفت: البته آنها نياز به زمان بيشتري دارند تا مورد ارزيابي قرار بگيرند. نمي‌توانيم با يک بازي عملکرد رحيم زهيوي و امانجوا را از نظر فني بررسي کنيم. البته ما از آنها و ساير بازيکنان تيم الشحانيه در آينده انتظاراتي داريم، زيرا اين تيم به امتياز هر بازي تا زمان قرار گرفتن در رتبه خوب ليگ ستارگان قطر در وضعيت دشوار فعلي نياز خواهد داشت.
وي در ادامه اظهار داشت: تغييرات فني در تيم الشحانيه مورد نياز بود و زهيوي و امانجوا را براي رسيدن اين تيم به شرايط بهتري در ليگ ستارگان قطر جايگزين بازيکنان الجزايري کرديم. ما اين کار و ديگر موارد لازم را در باشگاه الشحانيه انجام خواهيم داد و در حال مذاکره با بازيکنان قطري نيز هستيم. تيم الشحانيه نياز به تقويت در بعضي از پست‌ها دارد.
تيم الشحانيه با 12 امتياز در رده يازدهم جدول رده‌بندي 14 تيمي ليگ ستارگان قطر قرار دارد. چهار تيم در پايان فصل به دسته پايين‌تر سقوط خواهند کرد.منبع: تسنيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.