تبلیغات

با یک بازی نمی‌توانیم زهیوی را ارزیابی کنیم

کد خبر: ۴۵۸۵۵۹

۸۴۶  بازدید

رئیس باشگاه الشحانیه قطر اعلام کرد زهیوی نیاز به زمان بیشتری دارد تا از نظر فنی مورد ارزیابی قرار بگیرد.

خبرگزاری تسنیم: تیم الشحانیه با در اختیار داشتن مهرداد پولادی و مهدی رحیم زهیوی، دو بازیکن ایرانی و به خدمت گرفتن ایگور استیماچ، سرمربی پیشین تیم سپاهان اصفهان امیدوار است با جدایی از جمع تیم‌های انتهای جدولی لیگ ستارگان قطر از  خطر سقوط دوباره به دسته‌ پایین‌تر نجات پیدا کند.

خالد الشمری، رئیس باشگاه الشحانیه قطر درباره عملکرد رحیم زهیوی و امانجوا، دو مهاجم جدید ایرانی و ساحل عاجی که جایگزین دو بازیکن الجزایری شده‌اند، گفت: البته آنها نیاز به زمان بیشتری دارند تا مورد ارزیابی قرار بگیرند. نمی‌توانیم با یک بازی عملکرد رحیم زهیوی و امانجوا را از نظر فنی بررسی کنیم. البته ما از آنها و سایر بازیکنان تیم الشحانیه در آینده انتظاراتی داریم، زیرا این تیم به امتیاز هر بازی تا زمان قرار گرفتن در رتبه خوب لیگ ستارگان قطر در این شرایط دشوار نیاز خواهد داشت.

وی در ادامه اظهار داشت: تغییرات فنی در تیم الشحانیه مورد نیاز بود و زهیوی و امانجوا را برای رسیدن این تیم به شرایط بهتری در لیگ ستارگان قطر جایگزین بازیکنان الجزایری کردیم. ما این کار و دیگر موارد لازم را در باشگاه الشحانیه انجام خواهیم داد و در حال مذاکره با بازیکنان قطری نیز هستیم. تیم الشحانیه نیاز به تقویت در بعضی از پست‌ها دارد.

تیم الشحانیه با 12 امتیاز در رده یازدهم جدول رده‌بندی 14 تیمی لیگ ستارگان قطر قرار دارد. چهار تیم در پایان فصل به دسته پایین‌تر سقوط خواهند کرد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.