تبلیغات

خليلي: مبعلي خودش گفت اولويت اول تا سومش نفت است

خليلي: مبعلي خودش گفت اولويت اول تا سومش نفت است

کاپ/ سرپرست تيم نفت گفت:ما شديدا به ايمان نياز داشتيم و مسلما هيچ تيمي بازيکن اصلي و کليدي خود را از دست نمي دهد.
محسن خليلي در خصوص غيبت علي دايي در ديدار روز پنجشنبه مقابل استقلال اظهار داشت: مسلم است بودن علي دايي کنار زمين از لحاظ فني و روحي به سود تيم نفت است. حضور او مي تواند قوت قلب بازيکنان باشد. او با راهنمايي هاي خودش به بچه ها کمک مي کند اما به هر حال اين راي صادر شده و بايد با اين شرايط کنار بياييم.
وي درباره اينکه پرونده ايمان مبعلي براي جدايي از نفت و پيوستن به استقلال بسته شده است يا خير، تصريح کرد: ما همان اول هم گفتيم مبعلي از نفت جدا نخواهد شد. ما شديدا به ايمان نياز داشتيم و مسلما هيچ تيمي بازيکن اصلي و کليدي خود را از دست نمي دهد.
سرپرست نفت در اين رابطه که گفته مي شود خود مبعلي دوست داشت به استقلال برود، خاطرنشان کرد: مبعلي در صحبتي که با خود من و علي آقا داشت گفت اولويت اول تا سومش حضور در تيم نفت است. آن هم به اين دليل که سالها در تيم نفت حضور داشته و به نوعي در اين تيم راحت است.
خليلي درباره اينکه آيا در ديدار روز پنجشنبه هواداران استقلال را به ورزشگاه راه خواهند داد يا خير، گفت: هنوز در اين باره تصميم نگرفته ايم. ما تمام تمرکزمان روي شرايط تيم است و مديرعامل است که تصميم مي گيرد روز بازي چه برنامه هايي اجرا شود. فکر مي کنم بازي قشنگي را روز پنجشنبه شاهد خواهيم بود.
وي در پايان گفت: دو تيم قدرتمند با يکديگر بازي دارند. ما چند هفته قبل مقابل استقلال بازي کرديم و از نقاط ضعف و قوت يکديگر مطلع هستيم. بازي سختي براي دو تيم خواهد بود. اميدوارم بازي تماشاگر پسندي باشد و اين ما باشيم که بتوانيم 3 امتياز را کسب کنيم.منبع: کاپ

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.