تبلیغات

انتخاب‌های هجومی برانکو برای پرسپولیس

ساعت24-محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و امید عالیشاه سه بازیکن هجومی پرسپولیسی ها بودند که پشت مهاجمان این تیم به میدان می رفتند و به همراه علی علیپور و مهدی طارمی نقش مهمی را در برنامه های تاکتیکی برانکو ایفا می کردند. در فصل نقل و انتقالات و با توجه به یارگیری پرسپولیسی ها این احتمال می رود تغییری در چینش هجومی پرسپولیسی ها به وجود بیاید.

مثلث هجومی پرسپولیسی ها که پشت سر مهاجم اصلی این تیم به میدان می رفت در بازی دوستانه برابر لوکوموتیو اوکراین دو پاره شد و در دو نیمه مختلف به بازی پرداخت.

محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و امید عالیشاه سه بازیکن هجومی پرسپولیسی ها بودند که پشت مهاجمان این تیم به میدان می رفتند و به همراه علی علیپور و مهدی طارمی نقش مهمی را در برنامه های تاکتیکی برانکو ایفا می کردند. در فصل نقل و انتقالات و با توجه به یارگیری پرسپولیسی ها این احتمال می رود تغییری در چینش هجومی پرسپولیسی ها به وجود بیاید.
در بازی تدارکاتی این تیم برابر لوکوموتیو اوکراین، در نیمه اول امید عالیشاه، صادق محرمی، ساسان انصاری، احمد نوراللهی و وحید امیری بار هجومی پرسپولیسی ها را به دوش می کشیدند و در نیمه دوم نیز محسن مسلمان، احمدزاده، علی علیپور، شهاب زاهدی و صادقی محرمی بازیکنان نیمه هجومی پرسپولیسی ها بودند، حال باید دید برانکو با توجه با باز بودن دستش، برای ترکیب اصلی خود در بازی های لیگ شانزدهم چه تدبیری خواهد اندیشید.

ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار