تبلیغات

کوهپایه زاده: هنوز شماره حسابی از سوی بانک مرکزی به موکلم اعلام نشده است

وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: اعلام شماره حساب از سوی بانک مرکزی به بابک زنجانی کذب محض است.

کوهپایه زاده: اطلاعی از اعلام شماره حساب بانک مرکزی ندارمرسول کوهپایه زاده وکیل مدافع بابک زنجانی در گفت‌وگو  با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص ادعای وکیل شرکت HK مبنی بر اعلام شماره حساب به موکلش به منظور پرداخت بدهی به شرکت نفت، اظهار داشت: ادعای وکیل شرکت HK در گفتگو با یکی از خبرگزاری‌ها مبنی بر اعلام شماره حساب از سوی بانک مرکزی به بابک زنجانی کذب محض است و هیچ بهره‌ای از واقعیت دارد .

وی افزود: انتشار این دست از اخبار جای تاسف و تامل دارد و متاسفانه شرکت نفت ایران و بانک مرکزی به دستور و خواسته دادگاه که در جلسه 94/10/26 به این دو نهاد مبنی بر اعلام شماره حساب داده است، عمل نکرده‌اند و این ادعای مطرح شده صحت ندارد.

وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: ما همچنان منتظر هستیم که بانک مرکزی و شرکت نفت به تکالیف قانونی که دادگاه به آن‌ها محول کرده است، عمل کنند.

گفتنی است؛ صادقی قهاره وکیل شرکت HK خبر از اعلام شماره حساب یک شرکت چینی به نام بانک (مرچنت) به بابک زنجانی برای پرداخت بدهی خود به شرکت نفت داده است.

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار