تبلیغات

رفع اختلال سامانه ثبت‌نام "&

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از رفع اختلال و حل مشکل ورود به سامانه ثبت نام "تک کارت سرمایه فرهنگیان" خبر داد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : حسین روحی  با بیان اینکه تک کارت‌های سرمایه با هدف ساماندهی و تجمیع خدمات رفاهی فرهنگیان صادر می‌شود اظهار کرد: بر اساس اعلام قبلی  ثبت نام فرهنگیان در مرحله اول برای 15 استان تهران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، مازندران، گیلان، اصفهان، گلستان، قم، قزوین، خوزستان، کرمان، البرز، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی از چندروز گذشته آغاز شد.

وی افزود: بر این اساس همکاران در این 15 استان تا پایان مرداد ماه فرصت دارند که به سامانه پروفایل فرهنگیان به آدرس www.profile.medu.ir مراجعه کرده و اطلاعات خود را جهت صدور کارت وارد کنند.

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه متاسفانه در چندروز اخیر مشکلاتی برای ورود به سامانه به علت تراکم بالا مشاهده شد گفت: خوشبختانه اشکالات این سامانه برطرف شده است.

روحی افزود:‌ اگر فرهنگیان برای ورود به سامانه و ثبت نام تک کارت سرمایه با مشکل روبرو شدند می‌توانند با شماره‌های 82283232 و40 - 88660735 (داخلی11049 ) تماس و هرگونه مشکل را گزارش و یا طرح پرسش نمایند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار