تبلیغات

زمان هایی که رابطه جنسی توصیه می شود -آکا

آکاایران: چه زمانی برای برقراری رابطه جنسی مناسب است

زمان هایی که رابطه جنسی توصیه می شود

,دانستنی های جنسی,رابطه جنسی,زمان برقراری رابطه جنسی,[categoriy]

زمان هایی که رابطه جنسی توصیه می شود -آکادانستنی های جنسی,رابطه جنسی,زمان برقراری رابطه جنسی

آکاایران: زمان هایی که رابطه جنسی توصیه می شود

به گزارش آکاایران: چه زمانی برای برقراری رابطه جنسی مناسب است

اختصاصیآکا ایران: 

همانطور که برای انجام کار و امور روزانه منتظر فرصت مناسب هستید رابطه جنسی نیز باید در زمان مناسبی برقرار شود . مثلا اگر به قصد بارداری رابطه جنسی دارید باید این رابطه را در زمان تخمک گذاری انجام دهید . در ادامه با ما همراه باشید تا زمان های یکه رابطه جنسی توصیه می شود را معرفی کنیم. رابطه جنسی  داشته باشید اگر ...

 می خواهید اعتماد به نفس تان را زیاد کنید

طبق تحقیقات افرادی که در طول روز ورزش می کنند اعتماد به نفس بالاتری نسبت به سایر افراد دارند . این افراد حتی اگر وزن کم نکنند یا قدرت بدنی شان زیاد نشود به اندازه کسانی که در ورزش موفق هستند اعتماد به نفس خواهند داشت . با متناسب شدن اندام در رابطه جنسی نیز اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت . پس با ورزش و رابطه جنسی به اعتماد به نفس بالا دست یابید .

قصد خوشحال کردن همسرتان را دارید

خیلی از مردها در صبح و بیدار شدن از خواب وضعیت جسمانی خوبی برای رابطه جنسی دارند . پس برنامه ریزی کنید که صبح زودتر از خواب بیدار شوید و قبل از این که به سرکار بروید و فعالیت های روزمره تان را انجام دهید رابطه جنسی داشته باشید .  خانم ها هم در صبح لذت بیشتری از رابطه می برند زیرا صبح نسبت به شب خسته نیستند و انرژی و حوصله بیشتری دارند . پس با انجام رابطه جنسی در صبح روز خوبی را برای خود و همسرتان رقم زنید .

قصد دارید شور و هیجان به زندگی زناشویی تان وارد شود

طبق تحقیقات اگر می خواهید رابطه جنسی خوب و لذت بخشی داشته باشید قبل از شروع عادت ماهانه همسرتان رابطه برقرار کنید . شاید تا به  حال این موضوع را تجربه نکرده باشید و خانم شما نیز در این روز بی حوصله باشد اما کافی است یک بار تجربه کنید و با لذتی که از رابطه می برید به زندگی تان شور و هیجان دهید .

می خواهید رابطه جنسی تان طولانی باشد

اگر به دنبال رابطه جنسی طولانی مدت هستید که وقت زیادی در کنار همسرتان باشید تعطیلات را به شما پیشنهاد می کنیم . زمانی که هر دوی شما در منزل هستید و از استرس و فشارهای کاری دور هستید در کنار هم رابطه لذت بخشی داشته باشید . می توانید فارغ از کار ساعات زیادی در کنار هم باشید و از وجود هم لذت ببرید . 

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار