تبلیغات

کاشاني: از مراسم سيدعلي‌خاني اطلاع نداشتيم

کاشاني: از مراسم سيدعلي‌خاني اطلاع نداشتيم

کاپ/ رييس هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: فدراسيون فوتبال به کميته فني متشکل از افراد موجه نياز دارد.
جعفر کاشاني درباره جلسه اي اخير خود با مهدي تاج اظهار داشت: آقاي تاج از افراد آگاه و دلسوز فوتبال ايران است و در آن نشست حرفهاي خوبي مطرح شد که فکر مي کنم نتايج خوبي را هم در پي داشته باشد.بالاخره بايد بپذيريم که در اين شرايط تعامل از چيز ديگري بهتر است و بر همين اساس مقرر شد تا آقاي برانکو و آقاي کي روش رودررو صحبت کنند و به تعامل برسند.
وي افزود: همچنين صحبت بر سر اين موضوع شد که فدراسيون فوتبال تمهيداتي را در نظر بگيرد تا سرمربي محترم تيم ملي ماهي يکبار با مربيان باشگاهها جلسه اي را داشته و در آن نشست ها به تعامل برسند.
کاشاني در ادامه گفت: همه ما تيم ملي را در اولويت قرار مي دهيم و افتخار آفريني آن آرزويمان است اما اين را هم بايد در نظر گرفت که هر فردي در هر جايگاهي مي بايست به ارزش هاي ملي بها بدهد.
رييس هيات مديره باشگاه پرسپوليس افزود: در هر بخشي نياز است تا کميته اي فني بر عملکرد مربيان نظارت داشته باشد و ما نيز در باشگاه پرسپوليس اين بخش را بصورت فعال داريم. در فدراسيون فوتبال هم مي توان با تشکيل کميته اي فني متشکل از پيشکسوتان داراي وجاهت اجتماعي و بضاعت علمي کار را به سمت موفقيت برد. در تمام دنيا از پيشکسوتان موجه در اين زمينه استفاده مي شود. از قديم گفته اند که اگر در خانه اي بزرگتر باشد چالش ها نيز کمتر خواهد بود.
کاشاني در پايان درباره علت غيبت مديران باشگاه پرسپوليس در مراسم خاکسپاري مرحوم کاظم سيدعلي خاني گفت: من خودم شخصا اطلاعي از زمان مراسم نداشتم و البته خود باشگاه قرار بود برنامه اي داشته باشد. بنده حدودا دو هفته قبل با مرحوم سيدعلي خاني ديداري داشتم و معتقدم که خيلي نجيب بود. اينها يادگاران پرسپوليس بعد از نسل ما بودند. البته از درگذشت مرحوم حبيبي زرين نام هم خيلي ناراحت شدم چون او را هم چند روز قبل در مراسمي ديدم.منبع: کاپ

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.