تبلیغات

اردوغان: به تروریست‌ها اجازه نمی‌دهیم اهدافشان را محقق کنند

به گزارش افکارنیوز،

 رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، در سخنرانی در آنکارا گفت: شرایط در ترکیه باید به گونه‌ای باشد که شهروندان فقیر منتظر باشند تا فرماندار هر منطقه خودش در خانه آن‌ها را بزند و کمک در اختیار آن‌ها قرار دهد. از مردم ترکیه می‌خواهم تا روزی خود را با فقرا و نیازمندان تقسیم کنند. 

وی افزود: اروپایی‌ها در روبرو شدن با هر بحرانی مانند بحران آوارگان و بحران اقتصادی، مضطرب می‌شوند، اما ترکیه با استقامت به مسیر خود ادامه می‌دهد. به تروریست‌ها فرصت نخواهیم داد تا اهدافشان را محقق کنند و همزمان از مسیر توسعه کشور هم دست نخواهیم کشید.

رئیس جمهور ترکیه در ادامه بدون اشاره به حمایت کشورش از عناصر مسلح در سوریه، گفت: عده‌ای هستند که با آگاهی یا با ناآگاهی از تروریست‌ها حمایت می‌کنند، اما ملت ترکیه گرفتار این بازی نخواهد شد. حل مشکل آوارگان به حل بحران سوریه بستگی دارد و ما باید برای برقراری صلح و پایان دادن به رنج‌ها در این کشور تلاش کنیم. بعضی کشور‌ها به حامی و مدافع گروه داعش تبدیل شده‌اند و چهره واقعی خود را نشان می‌دهند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.