تبلیغات

آي تي آموزي/ استفاده از قابليت تماس صوتي با WiFi در iPhone

آي تي آموزي/ استفاده از قابليت تماس صوتي با WiFi در iPhone

گويا آي تي/ پيشرفت تکنولوژي به خصوص در حوزه تلفن هاي هوشمند باعث شده تا ارتباطات کم هزينه تر و آسان تر صورت گيرد. به عنوان مثال علي رغم کيفيت مطلوب تماس هاي صوتي بر پايه مخابرات در صورتي که افراد نياز به تماسي با کيفيتي بيشتر از حد معمول باشند مي توانند با استفاده از اسمارت فون خود و بر پايه ي واي فاي تماس هاي صوتي بسيار با کيفيتي را ايجاد نمايند.در ادامه با ما همراه باشيد تا به شما مراحل ايجاد يک تماس صوتي بر بستر واي فاي را در اسمارت فون هاي آيفون بياموزيم. ايجاد تماس صوتي بر بستر واي فاي مي تواند در کاهش هزينه ها به طور چشمگيري تاثير گذار باشد. براي ايجاد يک تماس صوتي در آيفون بايستي از بخش تنظيمات دست به کار شويد. پس از فعال سازي اين قابليت در زمان هايي که به شبکه واي فاي اتصال داشته باشيد به طور اتوماتيک تماس هاي شما از طريق واي فاي ارسال و دريافت خواهند شد. همچنين در صورتي که شما به شبکه واي فاي اتصالي نداشته باشيد، تماس ها از طريق بستر مخابراتي برقرار مي شوند. براي فعال سازي قابليت فوق به صورت زير عمل نماييد:

در ابتدا بايستي با ورود به بخش تنظيمات گزينه Phone را انتخاب نماييد.

با انتخاب گزينه Wi-Fi Calls وارد تنظيمات مربوط به اين بخش شويد.

گزينه Allow Wi-Fi Calls را فعال نماييد.

در پنجره باز شده گزينه Turn On را به منظور تاييد تنظيمات کليک نماييد.

براي اعمال تنظيمات ممکن است سيستم چند دقيقه اي زمان شما را بگيرد.

با انجام همين تنظيمات کوچک شما قادر خواهيد بود در مصرف هزينه هاي خود صرفه جويي نماييد. البته اين قابليت هنوز به طور سراسري اجرايي نشده است و در حال حاضر در چند کشور به خصوص آمريکا امکان استفاده از آن فراهم شده است و بايد ببينيم چه زمان اجراي تماس بر اين بستر براي ما نيز فراهم خواهد شد.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»منبع: گويا آي تي

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.