تبلیغات

توضیح عجیب شهره سلطانی درباره خوانندگی و کنسرتش ! عکس -آکا

,[categoriy]

توضیح عجیب شهره سلطانی درباره خوانندگی و کنسرتش ! عکس -آکاتوضیح عجیب شهره سلطانی درباره خوانندگی و کنسرتش ! عکس -آکا

آکاایران: توضیح عجیب شهره سلطانی درباره خوانندگی و کنسرتش ! عکس

آکاایران:  به گزار ش ناز وب، شهره سلطانی که چند روز دیگر، کنسرت ویژه بانوان را در تالار وحدت اجرا می کند، گفته است: من نسبت به موسیقی، آدم پرت و پلایی نبوده ام که بخواهم از سر هوس کنسرت برگزار کنم.

به گزارش آکاایران: شهره سلطانی – بازیگر سینما و تلویزیون و خواننده گروه موسیقی دات – اظهار کرده است: رشته تحصیلی من در هنرستان و دانشگاه، موسیقی بوده است. من همیشه سازم را زده و آوازم را خوانده ام و جزو افرادی نیستم که بخواهم نمایش یا شو بدهم.

سرپرست گروه موسیقی «دات» ادامه داده است: من سنتور را به عنوان ساز اصلی و پیانو را به عنوان ساز مادر می نواختم و آواز سنتی را نزد هنگامه اخوان آموختم. در چند سال اخیر، گرایش موسیقی من از سنتی به پاپ تغییر کرده است. من پیش از این، در دوران دانشجویی به عنوان نوازنده روی صحنه رفتم و حدود یک ونیم سال پیش، کنسرتی را کارگردانی کردم.سلطانی با اعتقاد به این که موسیقی پاپ بانوان مهجور واقع شده است، بیان کرد: من از زنان انتظار دارم که از این موضوع حمایت کنند تا مسؤولان متوجه شوند که این یک ضرورت است. من برای بچه های کار، زمین و صلح می خوانم و برای کاری که انجام می دهم، پیام دارم.

,[categoriy]

او درباره گروه موسیقی «دات» نیز توضیح داده است: این گروه را من تشکیل دادم و سرپرستی آن را برعهده دارم. معنی نام آن نیز فرشته قانون و عدالت می باشد. این یک گروه است که اعضای آن را زنان تشکیل می دهند. سازهای پاپ و مدرن، سازهای دوم اعضای این گروه است.

این هنرمند با بیان این که با ساعت اجرای کنسرتش (سه بعدازظهر) مشکل دارد، گفته است: این، قانون است که کنسرت بانوان در چنین ساعت هایی برگزار می کنند. درخواست من از زنان این می باشد که قبل از دیدن اجرا، قضاوت نکنند.

سلطانی همچنین اضافه کرده است: دوست ندارم کارها را بازخوانی کنم، در این کنسرت هفت نوازنده همراه من می نوازند و 11 قطعه را اجرا می کنیم. از میان این قطعات، 9 قطعه جدید و ساخته من می باشد، اما آثار نوستالژیک هم داریم. کنسرت گروه موسیقی «دات» به سرپرستی شهره سلطانی 30 و 31 تیرماه ساعت 15 در تالار وحدت روی صحنه می رود.


فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار