تبلیغات

تصاویر دیده نشده از زندگی همسر رئیس جمهور

ساعت 24-روزنامه دیلی میل ناگفته هایی را از زندگی امینه همسر رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه فاش کرد.

دیلی میل روز چهارشنبه در گزارشی نوشت: امینه از مدتی طولانی از ظاهر شدن در برابر رسانه ها دوری می کند و فقط در مناسبت ها ، جشن ها و سفرهای رسمی در کنار اردوغان دیده می شود.

این روزنامه انگلیسی افزود : امینه و شوهرش اردوغان زندگی سرشار از رفاه و تجملات و مادیات دارند، که قبل از آنها هیچ یک از پادشاهان و رؤسای جمهوری ترکیه چنین زندگی نداشتند.

به نوشته دیلی میل ؛ صدام معدوم که ثروتمندترین و خوشگذران ترین حاکم عرب بود و علاقه شدیدی به جواهرات طلا داشت ، زندگی اش با زندگی اعیانی و اشرافی اردوغان قابل مقایسه نیست و این در حالیست که بیش از یک میلیون نفر در ترکیه گرفتار فقر شدید هستند و اردوغان ثروتی بالغ بر 139 میلیون یورو دارد.


اردوغان در زندگی شاهانۀ اردوغان به حدی اسراف می کند که حتی دستمال سرویس های بهداشتی کاخ 500 میلیون دلاری اش از ابریشم ساخته شده است و امینه نیز دستکم از اردوغان ندارد و علاقه وافری به خرید دارد و هر لباس گران و اشیاء باارزش دیگر را در هر جائی که ببیند ، خریداری می کند .


امینه عاشق چای سفید گران است. قیمت یک کیلو گرم از این چای هزار و 500 یورو است و امینه این چای را در استکان طلا می نوشد .


امینه هنگامی که اردوغان به لهستان رفته بود ، در یکی از بازارهای ورشو - پایتخت این کشور – اشیایی به ارزش 37 هزار یورو خریداری کرد .

همسر اردوغان

همسر اردوغان

همسر اردوغان

العالم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار