تبلیغات

این برندهای معروف شامپو سرطان زا از آب درآمدند+ تصاویر -آکا

گاهی اوقات افراد به علت عدم آگاهی از برخی محصولات بهداشتی که سرطانی و کشنده هستند، از برندهای معروف شامپو همچون کولگیت، پالمولیو و کلومر استفاده می کند و به خود آسیب های جدی وارد می کند.

به گزارش آکاایران: این برندهای شامپو معروف خارجی سرطان زا از آب درآمدند

گاهی اوقات شامپوها سبب به وجود آمدن حساسیت های پوستی و چشمی می شوند و با خود ریزش مو به همراه دارند اما گاهی اوقات ضرر شامپوها فراتر می رود و با مبتلا کردن فرد به سرطان، به مرور زمان سبب مرگ می شود. طی مطالعه ای که در مرکز سلامتی و بهداشت محیط انجام شد نشان داده شد که ۹۸ مورد از محصولات شوینده و بهداشتی همچون شامپوها و صابون های موجود در بازار سرطان زا هستند.

بیشتر این شامپوها حاوی محصولات شرکت های معروف کولگیت، پالمولیو، کلومر، والگرینز، کمارت، گلمور، لوش، تارگت، لیناس و میشل و ماشال هستند. بیشتر محصولات این شرکت های آرایشی و بهداشتی شامپوهایی تولید کرده اند که بعد از بررسی و آزمایش های متعدد مشخص شد که این شامپوها حاوی ماده ای سرطان زا به نام دی اتانولامین هستند.

,[categoriy]

این برندهای معروف شامپو سرطان زا از آب درآمدند+ تصاویر -آکااین برندهای معروف شامپو سرطان زا از آب درآمدند+ تصاویر -آکا

آکاایران: این برندهای معروف شامپو سرطان زا از آب درآمدند+ تصاویر

متاسفانه بیشتر افراد بر این باورند که محصولاتی که در فروشگاه ها و داروخانه ها فروخته می شود امن و بی خبر است اما شناسایی این ماده در طیف گسترده ای از شامپوها خلاف این امر را ثابت کرد. این در حالی است که باید نام دی اتانولامین که ماده ای سرطان زا است در فهرست مواد تشکیل دهنده این محصولات آورده شود و افراد آگاه شوند که چه دوزی از این ماده را مصرف می کنند.

,[categoriy]

متاسفانه این ماده سرطان زا نیز در شامپوهای کودکان نیز وجود دارد و از این محصولات معروف می توان به Baby R Us و محصولات حبابی کودکان Kmart اشاره کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار