تبلیغات

عکس های دوران دانشجویی هیلاری کلینتون -آکا

1395/05/14

سایت اطلاعات عمومی، دانستنیهامقالات تاریخی

آکاایران: هیلاری کلینتون دو روز قبل و در آخرین روز از گردهمایی دموکرات ها، رسماً نامزدی این حزب را برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پذیرفت؛ به این ترتیب او اولین زنی است که موفق شده نامزدی یکی از دو حزب اصلی امریکا را برای انتخابات ریاست جمهوری به دست آورد و دموکرات ها تلاش می کنند وی به عنوان اولین رئیس جمهور زن امریکا انتخاب شود.

مجله مراحم: هیلاری کلینتون که پیشتر بانوی اول امریکا، سناتور و وزیرامورخارجه این کشور بوده  در پی اعلام نهایی حزب دموکرات به عنوان نامزدنهایی برای رقابت با دونالد ترامپ جمهوری خواه وارد کارزار انتخاباتی شد.

“هیلاری رادهام کلینتون” که در سال ۱۹۴۷ در “ایلینوی” آمریکا به دنیا آمد فعالیت سیاسی و اجتماعی خود را در سال های دانشجویی رشته علوم سیاسی در کالج “ولزلی” آغاز کرد و همان زمان توانست نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد.

در دهه ۱۹۶۰ میلادی جنبش های حقوق مدنی جوانان آمریکا بویژه در راستای حقوق زنان، محیط زیست و تصویب قوانین کارگری فعال بود و جوانان و دانشجویان امریکایی در این دهه بارها در مخالفت با جنگ ویتنام دست به اعتراض و تظاهرات گسترده زدند؛ آغاز فعالیت سیاسی هیلاری مصادف با همین جنبش ها بود.

او بین سال های ۱۹۶۵ تا ۱۹۶۹ و در جریان فعالین جنبش دانشجویی در کالج “ولسلی” نام خود را بر سر زبان ها انداخت؛ هیلاری که با ورود به کالج مسائل سیاسی مربوط به سیاست های آکادمیک و جنبش های ملی همچون جنبش دفاع از حقوق مدنی سپاه پوستان را دنبال می کرد در سال چهارم توانست رئیس شورای دانشجویی شود. بسیاری همان زمان مهارت این دانشجوی جوان در سخنرانی را نشانه ای از ظهور یک سیاستمدار آینده دار در امریکا می دانستند.

“الدی آچیسون” یکی از هم کلاسی او بعدها درباره هیلاری جوان گفت: هم دانشجویان و هم استادان نشانه ای در رادهام دیدند و می دانستند که هوش و مهارت او در سخنرانی حکایت از چهره ای برجسته در آینده داشت. 

با این حال آچیسون گفت وجه تمایز رادهام هم سخت کوشی او بود و هم علاقه ای بود که به کمک به دیگران داشت. هم شاگردی های رادهام در سال آخر رأی دادند که او اولین دانشجویی باشد که در مراسم فارغ التحصیلی این کالج سخن می گوید.

هیلاری خودش نیز بعدها درباره تجربه فعالیت در شورای دانشجویی ولسلی گفته در آن دوران بود که شروع به دست آوردن اعتماد به نفس و مهارت های لازم کرد تا در امور مشارکت کند، راه های جدید و متفاوتی را برای حل مشکلات دنبال کند، سخن خود را بگوید و صدایش را به دیگران برساند.

کلینتون که در این سال تازه با بیل کلینتون همسر و رئیس جمهور آینده امریکا آشنا شده بود با سخنرانی های جذاب توانست نگاه رسانه ها را نیز به خود جلب کند. “لی بالترمن” عکاس و خبرنگار نشریه “لایف” یکی از کسانی بود که به دنبال شنیدن اخباری از سخنرانی هایی که یک دختر جوان در کالج ولسلی بدون متن و با شور و هیجان ایراد می کند علاقمند شد او را ببیند و از او عکاسی کند. این ملاقات یک هفته بعد از فارغ التحصیلی هیلاری و قبل از ورود به دانشگاه “ییل” در خانه او در “پارک ریج” انجام گرفت. آلبوم عکس های بالترمن تا سال گذشته که پس از مطرح شدن نام کلینتون به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری در “تایم” منتشر شد به شکل کامل دیده نشده بود. در این دوران او نه هنوز نه ازدواج کرده، نه بانوی اول آرکانزاس شده و شاید هنوز در خیال خود نیز تصور نمی کند که روزی اولین نامزد زن ریاست جمهوری ایالات متحده شود. ,آلبوم عکس های کلینتون,عکس های دوران دانشجویی هیلاری کلینتون,عکس های کلینتون در جوانی,[categoriy]

عکس های دوران دانشجویی هیلاری کلینتون -آکاآلبوم عکس های کلینتون,عکس های دوران دانشجویی هیلاری کلینتون,عکس های کلینتون در جوانی,عکس های کودکی کلینتون,عکسهای جوانی کلینتون,گروه تاریخ,گزارش تصویری

آکاایران: عکس های دوران دانشجویی هیلاری کلینتون

,آلبوم عکس های کلینتون,عکس های دوران دانشجویی هیلاری کلینتون,عکس های کلینتون در جوانی,[categoriy] ,آلبوم عکس های کلینتون,عکس های دوران دانشجویی هیلاری کلینتون,عکس های کلینتون در جوانی,[categoriy] ,آلبوم عکس های کلینتون,عکس های دوران دانشجویی هیلاری کلینتون,عکس های کلینتون در جوانی,[categoriy] ,آلبوم عکس های کلینتون,عکس های دوران دانشجویی هیلاری کلینتون,عکس های کلینتون در جوانی,[categoriy] ,آلبوم عکس های کلینتون,عکس های دوران دانشجویی هیلاری کلینتون,عکس های کلینتون در جوانی,[categoriy] ,آلبوم عکس های کلینتون,عکس های دوران دانشجویی هیلاری کلینتون,عکس های کلینتون در جوانی,[categoriy] ,آلبوم عکس های کلینتون,عکس های دوران دانشجویی هیلاری کلینتون,عکس های کلینتون در جوانی,[categoriy] ,آلبوم عکس های کلینتون,عکس های دوران دانشجویی هیلاری کلینتون,عکس های کلینتون در جوانی,[categoriy] ,آلبوم عکس های کلینتون,عکس های دوران دانشجویی هیلاری کلینتون,عکس های کلینتون در جوانی,[categoriy] ,آلبوم عکس های کلینتون,عکس های دوران دانشجویی هیلاری کلینتون,عکس های کلینتون در جوانی,[categoriy] ,آلبوم عکس های کلینتون,عکس های دوران دانشجویی هیلاری کلینتون,عکس های کلینتون در جوانی,[categoriy]

مقالات تاریخی -

 مطالب مرتبط

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار