تبلیغات

شکست مسي از رونالدو با رأيِ بيشتر!

شکست مسي از رونالدو با رأيِ بيشتر!

ورزش 3/ در راي گيري فيفا براي انتخاب بهترين بازيکن، اگرچه ليونل مسي آراي بيشتري از سوي فوتباليست هاي ديگر دريافت کرد، اما در نهايت جايزه نصيب رونالدو شد.
امسال فيفا براي انتخاب تيم منتخب سال، تنها از راي بازيکنان استفاده کرد که در اين راي گيري، ليونل مسي بالاترين تعداد راي را از آن خود کرد.
اما سيستم انتخاب مرد سال توسط فيفا بدين شکل بود که نظر هواداران که به شکل آنلاين راي دادند، راي کاپيتان ها و سرمربيان تيم هاي ملي سراسر دنيا و البته روزنامه نگاران برگزيده توسط فيفا، هر کدام 25 درصد در نتيجه نهايي تاثير داشتند.
نکته متناقض اينجاست که ليونل مسي به عنوان بهترين مهاجم دنيا انتخاب شد اما رونالدو جايزه بهترين بازيکن را از آن خود کرد.
در پست مشترک اين دو بازيکن، مسي راي بالاتري را از آن خود کرد اما در نطرسنجي انتخاب تيم منتخب سال، تنها راي بازيکنان تاثير داست و در نطرسنجي انتخاب بهترين بازيکن جهان، راي 4 گروه نامبرده هر کدام 25 درصد تاثير داشته است.
به همين دليل مسي به عنوان بهترين مهاجم، اما رونالدو به عنوان بهترين بازيکن انتخاب شد.منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.