تبلیغات

تعيين زمان امتحانات داخلي دانش‌آموزان با مدير مدرسه است

تعيين زمان امتحانات داخلي دانش‌آموزان با مدير مدرسه است

باشگاه خبرنگاران/ رئيس اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره آموزش و پرورش شهر تهران گفت: با توجه به تعطيلي روز سه‌شنبه ۲۱ دي ماه، امتحانات داخلي آن روز مدارس با تشخيص و تصميم مدير مدرسه به زمان ديگري بعد از پايان امتحانات، موکول خواهد شد.
تعيين زمان برگزاري «امتحانات داخلي روز ۲۱ دي ماه دانش‌آموزان» با مدير مدرسه استبه گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمي پزشکي باشگاه خبرنگاران جوان؛ مسعود ثقفي رئيس اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره آموزش و پرورش شهر تهران آموزش و پرورش در خصوص «تعيين تکليف امتحاناتي که مقرر شده بود در روز سه‌شنبه 21 دي ماه برگزار شود»، اظهار داشت: با توجه به تعطيلي روز سه‌شنبه 21 دي ماه، امتحانات داخلي آن روز مدارس با تشخيص و تصميم مدير مدرسه به زمان ديگري بعد از پايان امتحانات، موکول خواهد شد.

وي افزود: بر اساس بررسي‌هاي انجام شده، دانش‌آموزان مدارس تهران در روز ٢١ دي ماه، امتحان نهايي ندارند.
با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: باشگاه خبرنگاران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.