تبلیغات

با قواعد خريد مبلمان آشنا هستيد؟

با قواعد خريد مبلمان آشنا هستيد؟

جام جم/ lز آن‌جا که مبل‌ها گران بوده، فضاي زيادي اشغال مي‌کنند و اعضاء خانواده وقت زيادي را روي آن مي‌گذرانند، خوب است قبل از خريد با توجه به بودجه خود از نکات مهم و در واقع بايدها و نبايدها اطلاع داشته باشيد.
- براي چه منظور مي‌خواهيد از مبل استفاده کنيد؟ هدف شما ديدن تلويزيون، استراحت و خواندن کتاب است يا دوست داريد مبل رسمي بوده بيشتر براي پذيرايي از ميهمان استفاده شود؟
- مبل بايد داراي بهترين کيفيت باشد. با توجه به گران بودن، بايد دوام داشته باشند. به ياد داشته باشيد که يک مبل معمولي حداقل 10 سال و يک مبل محکم تا 25 سال عمر مي‌کند.
- فراموش نکنيد قبل از خريد، پشت مبل را امتحان کنيد. اگر فضاي خالي داشته باشد، خوب ساخته نشده است و بايد پشت آن پر شود.
- قبل از خريد، با نشستن روي مبل، انداختن يک پا روي پاي ديگر آن را امتحان کنيد، قبل از امتحان فروشگاه را ترک نکنيد.
- اندازه‌ها را فراموش نکنيد. يادداشتي برداريد و در آن طول، عرض، عمق، ارتفاع و طول دسته‌ها را يادداشت کنيد. بايد مطمئن شويد که مبل از در ورودي، راه‌پله‌ها و گوشه‌ها رد مي‌شود.
- از مناسب بودن روکش، مطمئن شويد. به خصوص اگر داراي فرزند هستيد نياز به چيزي داريد که راحت تميز شود و زياد لکه‌ها را نشان ندهد.
- قبل از انتخاب با انواع مبل آشنا شويد. مي‌خواهيد مبل دسته‌هاي بلند، متوسط يا کوتاه داشته يا اصلا دسته‌اي نداشته باشد؟ براي استراحت بوده يا جنبه رسمي داشته باشد؟ داشتن يک کوسن بزرگ کافيست يا دوست داريد چند کوسن روي آن جا شود؟
- سعي کنيد در انتخاب رنگ پارچه ي مبلمان نهايت سليقه را به خرج دهيد و از خريد رنگ ها و طرح هايي که شلوغ بوده يا بدليل مد شدن در مغازه ها موجود است،اجتناب کنيد زيرا اگر به صرف مد ،مبلي را خريداري کنيد،در طول زمان خسته کننده مي شود.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: جام جم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.