تبلیغات

جزییات آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۵

معاون وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش برای جذب ۱۰ هزار معلم آزمون استخدامی برگزار می کند و در حال رایزنی برای اخذ مجوز هستیم.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : سید محمد بطحایی در پاسخ به این پرسش که آیا آزمون استخدامی این وزاتخانه تابستان امسال برگزار می شود، اظهار کرد: هنوز مجوز استخدام را از سازمان مدیریت و برنامه ریزی دریافت نکرده ایم.

وی افزود: با سازمان مدیریت در رابطه با ردیف های استخدامی اختلاف نظر داریم به گونه ای که تعداد ردیف هایی که به آموزش و پرورش داده اند کمتر از تعداد مدنظر ماست.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال رایزنی برای دریافت ردیف بیشتر برای استخدام هستیم چرا که نیاز ما استخدام ۱۰ هزار معلم است اما سازمان مدیریت با جذب هشت هزار نفر موافقت کرده است.

بطحایی ادامه داد: در صورت کسب مجوز تلاش می کنیم تا آزمون مربوطه در شهریور ماه برگزار شود و فارغ التحصیلان دانشگاهی با مدرک کارشناسی و ارشد در آموزش و پرورش استخدام شوند.

وی افزود: پذیرفته شدگان باید در دوره های آموزش معلمی دانشگاه فرهنگیان شرکت کنند.

منبع: میزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار