تبلیغات

اعدام دختر المپیکی کره شمالی برای یک سلفی!+عکس

این عکس که به سرعت در فضای مجازی پخش شد صلح دو نماینده از این دو کشور را نشان می داد که به هیچ عنوان روابط خوبی با یکدیگر نداشتند و بسیاری از این تصویر به عنوان نمادی برای صلح مردم این دوکشور یاد کرده اند

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : شنیده ها حاکی از آن است که طبق قوانین کره شمالی، ممکن است عکس سلفی معروف ورزشکاران دو کشور کره جنوبی و شمالی برای نماینده نیمه شمالی شبه جزیره کره دردساز شود.
 
 در حاشیه مسابقات این دوره المپیک تصاویر و رویداد های بسیاری ثبت شده است که باعث تعجب همگان بود. یکی از این اتفاقات عکس سلفی ای ای بود که نمایندگان دو کشور کره جنوبی و کره شمالی در رشته ژیمناستیک با یک دیگر انداخته بودند.اعدام دختر المپیکی کره شمالی برای یک سلفی!

این عکس که به سرعت در فضای مجازی پخش شد صلح دو نماینده از این دو کشور را نشان می داد که به هیچ عنوان روابط خوبی با یکدیگر نداشتند و بسیاری از این تصویر به عنوان نمادی برای صلح مردم این دوکشور یاد کرده اند.حال شنیده ها حاکی از آن است که این عکس برای نماینده کره شمالی دردساز خواهد شد و او محکوم به اعدام شده است.

منبع: تابناک

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار