تبلیغات

«شاه» همچنان متواری است/دادستان مازندران: تعدادی از اراذل و اوباش شمال دستگیر شدند

دادستان مازندران گفت:تعدادی از اراذل و اوباش مازندران که اقدام به انتشار تصاویر به منظور ایجاد رعب و وحشت در جامعه کرده بودند دستگیر و تعدادی تحت تعقیب هستند.

دادستان مازندران:اختصاص شعب ویژه به منظور رسیدگی به پرونده اراذل و اوباشحجت السلام و المسلمین جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛در خصوص انتشار تصاویر اراذل و اوباش در فضای مجازی در شمال کشور، اظهار داشت: بلافاصله پس از گزارش مراجعه ذی‌ربط در خصوص تهیه تصاویر به منظور ایجاد رعب و وحشت در جامعه و انتشار آن در فضای مجازی دستورات قضایی ویژه جهت پیگیری و تعقیب متهمان به دادستان های شهرستان های مربوطه صادر شد و افراد  مورد نظر شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند.

وی افزود: تعدادی از این افراد دستگیر و تعدادی تحت تعقیب هستند و دادستان های مراکز شهرستان ها در حال پیگیری ویژه پرونده هستند و قرار شده است شعب ویژه‌ای جهت رسیدگی فوری به پرونده تعیین و با متهمان برخورد قانونی لازم صورت بگیرد.

دادستان مازندران در خصوص نوع جرم این افراد گفت: بر اساس قانون مجازات اسلامی،جرم این افراد از باب ایجاد تحریک و ایجاد رعب و وحشت و استعمال الفاظ رکیک و ضرب و شتم است.

حجت السلام والسمین جعفری در خصوص دستگیری یکی از اراذل و اوباش مازندران معروف به شاه مازندران بیان داشت: این اراذل،افراد خاصی نیستند بلکه از باب اینکه در آستانه انتخابات باید جلوی این گونه فعالیت‌ها گرفته شود و منجر به ایجاد رعب و وحشت در مردم نکند و تمام دستگاه‌ها با محوریت دستگاه قضایی با این گونه مسائل به صورت جدی برخورد خواهد کرد.

وی تأکید کرد: الفاظی که اراذل و اوباش به خود نسبت می‌دهند نباید به آنها توجه کرد واین افراد توانایی مقابله با نیروهای امنیتی را ندارند.

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار