تبلیغات

بیوگرافی مهسا جاور و همسرش محسن محمدسیفی +تصاویر -آکا

آکاایران:  آشنایی با محسن محمد سیفی و همسرش مهسا جاور

مجله مراحم; مهسا جاور و محسن محمد سیفی را باید به عنوان یکی از پر مدال آورترین زوج ورزشی کشورمان معرفی کرد؛ زوجی زنجانی که کلکسیون افتخاراتشان ۱۸ مدال جهانی و آسیایی را در خود جای داده است.

به گزارش آکاایران: همین موضوع بهانه ای شد تا به سراغ هردوی آنها برویم و از آنها بخواهیم از سختی ها و شیرینی های زندگی شخصی و ورزشی شان بگویند.

مهسا جاور و محسن محمد سیفی زوج ورزشکار ایران که بازی های آسیایی باعث پیوند میان شان شده است، زندگی دو ورزشکار در کنار هم در نگاه اول سخت به نظر برسد اما از نگاه این زوج، ورزشکار بودن یکی از مهم ترین ملاک های ازدواجشان بوده است.

,بیوگرافی محسن محمدسیفی اینستاگرام مهسا جاور,بیوگرافی مهسا جاور,عکس بی حجابی مهسا جاور,[categoriy]

بیوگرافی مهسا جاور و همسرش محسن محمدسیفی +تصاویر -آکابیوگرافی محسن محمدسیفی اینستاگرام مهسا جاور,بیوگرافی مهسا جاور,عکس بی حجابی مهسا جاور,عکس خصوصی مهسا جاور,عکس شخصی مهسا جاور,عکس مهسا جاور با شلوار ساپورت,عکس همسر محسن محمدسیفی,عکس همسر مهسا جاور,بیوگرافی,ورزشی

آکاایران: بیوگرافی مهسا جاور و همسرش محسن محمدسیفی +تصاویر

 

بیوگرافی مهسا جاور

مهسا جاور متولد ۱۲ اردیبهشت ۱۳۷۳ در زنجان، قایقران رشته روئینگ است . یکی از مهمترین معیارهای این رشته قد بلند است. زمانی که من وارد روئینگ شدم این رشته یک سال بود که به ایران آمده بود. آن زمان مربی من خانم ذوالقدر در اردوی تیم ملی بودند. ما در زنجان تمرینات هوازی و استقامتی را آغاز کردیم که آن زمان به ما گفتند که برای انتخابی تیم ملی به تهران خواهیم رفت. ما خندیدم که تیم ملی کجا و ما کجا ! اما می رویم شانس خود را امتحان کنیم.

,بیوگرافی محسن محمدسیفی اینستاگرام مهسا جاور,بیوگرافی مهسا جاور,عکس بی حجابی مهسا جاور,[categoriy]

یک مربی خارجی آن زمان در ایران بود که از من تست وزنه و دویدن گرفت و در نهایت ما در قایق نشستیم. اولین باری که من نشستن در قایق را تجربه کردم در اردوهای تیم ملی بود. بر اساس آمادگی های فیزیکی به اردو دعوت شدیم و در اردوها با قایق تمرین کردم و تقریبا تا حالا مداوم در اردوها

بوده ام.

,بیوگرافی محسن محمدسیفی اینستاگرام مهسا جاور,بیوگرافی مهسا جاور,عکس بی حجابی مهسا جاور,[categoriy] بیوگرافی محسن محمد سیفی همسر مهسا جاور
,بیوگرافی محسن محمدسیفی اینستاگرام مهسا جاور,بیوگرافی مهسا جاور,عکس بی حجابی مهسا جاور,[categoriy]

محسن محمد سیفی متولد ۱۳۶۸ در زنجان، ورزشکار ووشو است .سال ۱۳۷۹ زیر نظر رامین موحدنیا در رشته های رینگی وارد ورزش های رزمی شد و از سال ۸۳ به ووشو روی آورد و سال ۸۵ باوجود تلاش فراوان در اردوی تیم ملی نوجوانان موفق نشد به ترکیب اصلی برای مسابقات قهرمانی جهان راه پیدا کند.

سیفی یک سال بعد در انتخابی تیم ملی همه رقبا را شکست داد و در مسابقات قهرمانی آسیا برنز کسب کرد. در ادامه یک مدال نقره از مسابقات قهرمانی جهان و پس از آن در بازیهای آسیایی صاحب مدال طلا شد. از سال ۲۰۱۰ تاکنون نیز طلای قهرمانی جهان، طلای جام جهانی، طلای قهرمانی آسیا، طلای کشورهای اسلامی و بازهم طلای جهان را کسب کرده است.

,بیوگرافی محسن محمدسیفی اینستاگرام مهسا جاور,بیوگرافی مهسا جاور,عکس بی حجابی مهسا جاور,[categoriy] ازدواج مهسا جاور و محسن محمدسیفی

محسن محمد سیفی :داستان ما بسیار طولانی است و باید از آن یک کتاب بنویسم ! من مهسا را از بازی های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگجو می شناسم اما هیچ ارتباطی با هم نداشتیم قبل از بازی های آسیایی گوانگ جو مراسم بدرقه ورزشکاران زنجان بود که من او را آنجا دیدم و فقط در این حد می شناختم که او یک قایقران است بعد از آن هیچ اتفاقی رخ نداد تا اینکه اردو های آمادگی بازی های آسیایی اینچئون شروع شد.

برخی از دوستان در تیم ملی قایقرانی مخصوصا محسن شادی، از او بسیار تعریف کردند و تاکید می کردند که اگر او را دوست داری حتما ازدواج کن و نگذار از دستت برود بعد از آنکه از بازی های آسیایی اینچئون آمدیم به خانواده گفتم و بعد از آن به خواستگاری رفتیم و خیلی زود هم جواب مثبت دادند اصلا من را اذیت نکردند و خیلی راحت همه چیز مهیا شد.

,بیوگرافی محسن محمدسیفی اینستاگرام مهسا جاور,بیوگرافی مهسا جاور,عکس بی حجابی مهسا جاور,[categoriy]مهسا جاور و همسرش محسن محمدسیفی ,بیوگرافی محسن محمدسیفی اینستاگرام مهسا جاور,بیوگرافی مهسا جاور,عکس بی حجابی مهسا جاور,[categoriy] ,بیوگرافی محسن محمدسیفی اینستاگرام مهسا جاور,بیوگرافی مهسا جاور,عکس بی حجابی مهسا جاور,[categoriy]

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار